Jump to content
php.lv forumi

Kādu hostingu izvēlēties, ja mājaslapa ir domāta tikai latviešiem?


Recommended Posts

Sveiki!

Esmu izrakājies pa šo foruma sadaļu meklējot sev piemērotāko hostingu. Lai neieslīgtu ilgos tekstos, ķeršos pie kvintisences.

Sistēma: Wordpress + Buddypress, daudz bilžu, YouTube un Vimeo video embed'i, iespējams Buddypress atbalstītais forums bbPress.

Mērķauditorija: Latvija, latvieši, plānoju ap 1000 - 5000 unikālajiem apmeklētājiem dienā.

Prasības: lai nebūtu tā kā ar pašreizējo hostingu (unri.lv), kuru lietoju jau 3 mēnešus - mājaslapa brīžiem vienkārši "izrubās" uz 10 minūtēm, kas ir server-side problēma, kā arī ātrums nav vēlamais. Vēlos, lai mājaslapa ātri ielādējas, jo pati wordpress tēma ir ļoti ātra un uz citiem hostingiem katra lapa ielādējas ātrāk nekā pussekundē. Protams, ka izmantošu W3 Totalcache, Cloudfare, CDN u.t.t. (varbūt arī šajā jomā (konfigurācijā vai pakalpojumu sniedzējā) ir ieteikumi?).

Cena: Lai nav kosmiska. Hostingam budžets varētu būt ap 20 latiem (=/- 5 lati) mēnesī.

 

Vai Jums būtu kādi ieteikumi? Esmu skatījies uz VPN, bet manuprāt man tas nav vajadzīgs priekš WordPress.

Iepriekš pateicos par atbildi, Uģis.

 

P.S. Vai Hostnet Cloud Hostings varētu būt pietiekami ātrs?

Edited by kapeika
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka mūsdienās nav īpaši svarīgi, kur atrodas serveris. Nu vismaz, viena valsts vai dažas valstis tālāk - neko nemaina, ņemot vērā ātro internetu.

 

Līdz ar to, kāpēc Tev pārmaksāt par latviešu hostingu, ja ārzemēs var dabūt lētāk ?

 

Es ieteiktu Tev https://www.digitalocean.com/

ko arī pats lietoju. Salīdzini parametrus un tas pārsit visus latviešu variantus.

Vienīgais,ja neesi saskāries ar VPS Linux adminēšanu, būs mazliet sarežģītāk sakonfigurēt visu, bet nu to iemācīties ir vērtīgi, ja darbojies ar web tehnoloģijām.

Link to comment
Share on other sites

Par to, ka pāris valstis tālāk neko neietekmē - piekrītu.

Ar konfigurēšanu īpašām problēmām nevajadzētu būt, bet, ja tas nav noslēpums, vai varētu iedot kādu savu lapas/projekta saiti, kas izvietota uz digitalocean.com? Piedāvājumi viņiem ir ļoti vilinoši, bet esmu dzirdējis, ka labāk izvairīties no Cloud Hostingiem, kaut arī pēdējā laikā tie ir kļuvuši ļoti populāri. Ja runāt par parasto cloud hostingu, tad esmu jau vīlies ar bluehost.com, ipage.com (vispār nesaprotu, kāpēc pasūtīju x)) u.c. Par hostgator ir dzirdētas labas atsauksmes, bet man liekas, ka tas variants noteikti būtu daudz lēnāks par kādu latviešu vietējo hostingu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...