Jump to content
php.lv forumi

Nepieciešams PHP programmētājs gabaldarbam


peehaa

Recommended Posts

Sveiki,

 

nepieciešams PHP/MySQL programmētājs, kas esošas lapas saturu padarīs dinamisku, izveidos admin paneli, visu lapu padarīs nododamu trešajai personai (šobrīd satura maiņai vajag HTML/PHP priekšzināšanas, tas neder). Lapā tikai administratora pievienots saturs (nav lietotāju satura).

 

Interesentiem rakstīt uz [email protected] , pastāstīšu precīzāk, parādīšu jau paveikto. Būs jāpiedāvā sava cena.

 

Jānis

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu pamatīgi iedziļinājies WP un varu pateikt, ka nav labāka rīka ar ko taisīt WEB lapas/blogus/portālus/veikalus

Pirms Wordpresa es pamatīgi strādāju ar savu paštaisīto cms, Drupal un tad ar Joomla. WP visus trīs variantus izpogā gan funkcionalitātes, extendojamības un usability jomās

Link to comment
Share on other sites

ja kāds Wordpress izmanto kam citam, kā vien ziņu vai bloga lapelei, pilsonis ir jucis prātā.

 

Kā ar vienkāršām uzņēmuma vizītkartes lapām? (un ne tikai vienkāršām, arī tādām, kurām ir produktu katalogs un varbūt pat iespēja online pasūtīšanai)

Kā ar pašvaldības, skolas, vai kādas citas iestādes informācijas lapām?

Kā ar, piemēram, partijas informācijas lapu, kurā ir partijas informācija, biedru informācija, jaunumi,utt.?

Wordpress bez problēmām tiek galā ar visiem šiem un vēl daudziem citiem gadījumiem.

 

IMHO Wordpress ir priekš sliņķiem un tiem, kas nemāk programmēt.

 

Pieļauju, ka šo tu raksti no paša rakstītas OS un paša rakstīta browsera uz paštaisīta datora.

Un atceries, ka kamēr čaklie strādā melnās miesās, sliņķis izdomā kā to pašu darbu paveikt 100 efektīvāk un pakustinot tikai mazo pirkstiņu - slinkums ir progresa dzinulis.

Link to comment
Share on other sites

Es negrasos piedalīties muļķīgās diskusijās par to, ko var un ko nevar Wordpress. Varēt var visu, jautājums ir - vai vajag un vai tas ir komerciāli pamatoti. Un ja pilsoņi neko labāku par Wordpress nav redzējuši, tad man atliek izteikt tikai un vienīgi nožēlu un aicināt nopietni pārskatīt savu profesijas izvēli.

 

Par tehnisko pusi es vispār neizteikšos... Ja pilsoņiem patīk nodarboties ar sadomazohismu un tādu codebase, kā wordpress, nu jūs jau paši saprotat.

 

Papildus vēlējos piebilst, ka Wordpress izstrāde tam neparedzētiem mērķiem - blogi un ziņu lapas, ir komerciāli nepamatoti un neefektīvi. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Nu piedod, bet mani interesē tikai un vienīgi kvalitāte, un Wordpress maniem standartiem galīgi neatbilst.

 

Koda kvalitātei ir nozīme tikai tad, kad projektam ir paredzama aktīva uzturēšana un regulāri papildinājumi. Vai zini kādu informatīvu lapeli vai blogu, kam tas viss ir vajadzīgs? Bāzšanās ar freimworkiem un labo kodēšanas praksi šādos projektos, tā vietā, lai paņemtu un uzinstalētu Wordpress, ir zemē nomests laiks.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...