Jump to content
php.lv forumi

C, C++(, Java) koda formatēšanas stils


ieleja

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dabīgi, ka to es negaidu, bet ja katrs otrais viņa posts sūta "3 mājas tālāk", tad ne jau man ir problēmas.

pgid9Y7.png

Tu esi aplaimots ar funkciju mani ignorēt. Tu esi ļoti fakin laipni lūgts šo funkciju izmantot vai turpināt žīžļāt īkšķi uz to cik pasaule ir netaisnīga un kā es atļaujos tev nepiekrist. Izvēle ir tavā ziņā, jaunā nepamierinātā dvēsele.

 

Iespējams F3llony ir ģēnijs; tāpēc viņam ir taisnība vienmēr.

Kāds tu esi mīlulis. :) Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Šeit es redzu divus viedokļus: viena puse aizstāv spaces un argumentē to ar problēmam redaktoros un SVNā; un otrā puse, kuru pārstāv MRT, aizstāv tabs un argumentē savu poziciju ar to, ka tabs viņam netraucē.

Nav īpaši grūti novērtēt abu pušu argumentāciju.

 

Iemeslu flamewaram neredzu.

Edited by Леший
Link to comment
Share on other sites

No šāda skatu punkta tad jau vispār labāk ir lietot tabs, jo var jau iestatīt - "display tabs as X spaces" un tad jau katrs skatās kā ienāk prātā. "display X spaces as X spaces" gan neesmu redzējis.

 

Un tomēr, vismaz man tabi indentācijai liekas "dabiskāki". Tam tie ir izveidoti un tam tie būtu pamatā jālieto. Atstarpes un atkāpes arī ne-tehniskajā rakstībā ir dāžādas lietas dažādiem mērķiem. 

 

Par versiju kontroli - ne SVN (ļoti reti un ne PHP), ne HG (ikdienā) ne Git (pa retam) neesmu novērojis problēmas. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tajā, ka tad, ja citiem ir uzlikts tab width 4 chars, bet tev - 2 chars, tad tev viņu formatētais kods var attēloties salauzts (piem. kaut kāds key-value map ar aligned values, 2-3 tabi starp key/value), un ja tu kaut ko tur labosi tāpēc, ka tev attēlojas citādāk... Tad labi nebūs.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Problēma ir tajā, ka tad, ja citiem ir uzlikts tab width 4 chars, bet tev - 2 chars, tad tev viņu formatētais kods var attēloties salauzts (piem. kaut kāds key-value map ar aligned values, 2-3 tabi starp key/value), un ja tu kaut ko tur labosi tāpēc, ka tev attēlojas citādāk... Tad labi nebūs.

 

 

Block level ar tabs,

Key/values un tamlīdzīgus ascii art mākslasdarbus, ko  gribi tieši vienu zem otra vispirms ar tab'iem līdz atbilstošajam block levelim, tālāk ar space'ēm.

 

aizmirsu kā vienā vārdā šis saucas.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko tu tur esi sajaucis, drīzāk jau papriekš ar atstarpēm un tad, kad atstarpes izlīdzinās, tālāk ar tabiem.

Iekopē šo kaut kādā HTML failā,  un atver browserī:

<pre>
a		=> b,
blabla	=> c,
txt		=> whatever
</pre>

atver inspect element un pamaini CSS rūļa tab-size izmēru.

Link to comment
Share on other sites

be' kāds ieguvums ja otrādi?

piemēram,

-> tab

. space 

class.Foo.{
->public.function.bar().{
->->$m.=.array(
->->......'a'.=>.1,
->->.....'aa'.=>.2,
->->...'aaaa'.=>.4
->->);
->}
}

mainot tab izmēru, 4.-6. rindā esošie "=>" paliks viens zem otra un vienmēr bulta zem atverošās iekavas - ir gan atkāpes platumus atkarībā no tab'a, gan fiksētas atkāpes, kur tās grib (vajag)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...