Jump to content
php.lv forumi

nekārtīgi kolēģi


jurchiks

Recommended Posts

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Es jau refaktorēju, bet priekšniekam kvalitāte pie kājas (burtiski šodien par to strīdējāmies un viņš tā arī pateica), un tas čalis kopš sākta gala tā programmējis, ar mietu nepietiks. Esmu mēģinājis skaidrot, kāpēc kārtīgs kods ir svarīgi, bet mani neviens neklausās.

 

@rpr - te viens piemērs tipiskam viņa stilam:

class methods{ private $_ = array();
 public function __construct(){ $this -> _[ 'usr' ] = new _users; }
 public function __call( $name, $params ){ $get = $params[ 0 ]; $post = $params[ 1 ];
  $funcs = array( 'usr' => array( 'inc' => 'usr.php', 'env' => array( 'usr' => $this -> _[ 'usr' ] ) ) );
  if( isset( $funcs[ $name ] ) ){ require_once 'include/global/'. $funcs[ $name ][ 'inc' ];
   if( in_array( $func = $get[ 0 ][ 0 ], $iface ) ) return $func( $funcs[ $name ][ 'env' ], toSys( @$get[ 0 ][ 1 ] ), toSys( $post ) ); }
  return new s( NULL ); } }
Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Ar to formatējumu arī rodas problēmas, kad viņa kodā ir bagi (kuru pēdējā laikā ir arvien vairāk). Kamēr atrod... Nevienam negribās gaidīt, kamēr viņš atnāks uz darbu, ja vispār atnāks, bet nevienam taču tādiem sūdiem grābties cauri negribās. A viņam pofig; atlaist ta viņu nevar, jo viņš ir "pārāk dziļi sistēmā".

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka nevar atlaist, jo ir "pārāk dziļi sistēmā" ir tīras buļļu kakas. Arī augstāk minētais kods palaižot caur auto-format rīkiem ir lasāms.

 

Ja priekšniekam ir pie kājas kvalitāte, tad labāk meklē citu vietu, kur strādāt. Domāju, ka piedāvājums apkārt ir gana plašs.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...