Jump to content
php.lv forumi

nekārtīgi kolēģi


jurchiks

Recommended Posts

Priekš manis tas ir par zemu. Ja kods ir reāli sūdīgs, es tā arī saku un cenšos kaut ko darīt lietas labā, nevis vienkārši "ja jau maksā...", galvenokārt tāpēc, ka nauda man nav galvenais, es vēlos savu darbu izbaudīt.

Kas par zemu?

Darīt lietas labā tas ir ko un kā? Sēdēt virstundas vai kavēt termiņus savedot kārtībā kodu, ko neviens neprasa darīt?

 

Baudas ir dažādas, piemēram, mana viena no baudām ir savest kārtībā draņķīgu kodu, bet, ja tas pasūtītājam nav vajadzīgs, tad vēl lielāka bauda man ir uzstutēt kājas uz galda un lūkoties griestos :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ar termiņiem ceru vairs nekad nesaskarties. Esmu strādājis stresainu darbu, kur dzen uz priekšu un spiež sulu ārā, nahuj tādu vairs nestrādāšu. Patreizējā darbā tādu termiņu nav un to, ko no manis prasa, es uztaisu un uztaisu kvalitatīvi, tā, lai nav pēc pāris dienām jāpārraksta no nulles, jo jāpieliek viena fīča vai kaut kas jāpamaina. Bet priekšniekam gribās, lai es tieši tā arī taisu un kad vajag, lai pārrakstu no nulles, un to es pat netaisos saprast, jo tā ir lieka mana laika un zināšanu tērēšana.

 

Tici man, man arī ļoti patīk kārtot kodu.

 

@daGrevis - PHP arī var programmēt kārtīgi un izbaudīt procesu, ja tikai ļauj.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

 jo tā ir lieka mana laika un zināšanu tērēšana.

Tas nav tavs laiks, ko Tu tur birojā sēžot tērē, bet tava priekšnieka/firmas, whatever laiks. Saņemies! Iedzer hektoru un atpakaļ pie darbiem! 

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...