Jump to content
php.lv forumi

grāmatas online - readonly variantā


renathy

Recommended Posts

Klients vēlas izveidot online ebook store (viss ir legāli). 

Jautājums, ko es īsti nevarēju atrast guglē un nezinu - kā nodrošināt, ka šāda veida veikalā, lietotāji nevar lejuplādēt grāmatu tekstus un nevar tos kopēt. 

Es pieņemu, ka 100% šāds variants nav iespējams, tomēr priekš vidējā lietotāja vajadzētu būt. 

Esmu redzējusi lapas, kur var tikai lasīt tekstu, bet nevar ielādēt. Izskatās pēc PDF, bet nezinu.

 

Kaut vai, piemēram, LU noslēguma darbu datu bāzē - var redzēt tekstu, nevar to kopēt, nevar lejuplādēt, ja lejuplādē, tad viņš rāda *.fprnt formātu (nav ne jausmas kas tie'si tas ir).

Arī citas lapas redzētas - tieši grāmatām.

 

 

Kā tas tiek panākts (readonly variants)? 

Vai tas ir ap PDF vai kādu citu formātu?

Edited by renathy
Link to comment
Share on other sites

Man kā gala lietotāja nenormāli tracina, ka sataisa visādas pretzagšanas fīčas. Reāli godīgais lietotājs par to, ka ir godīgs tiek apbalvots ar samudrītu herņu, kamēr tas kurš gribēs nozagt tā pat to izdarīs.

 

Ir viens online grāmatu serviss, kurā var par abonēšanas maksu lasīt visādu tehnisko literatūru. Palietoju (maksājot) un pēc tam vairs nelietoju. Saturs tiek servēts kā flash, viss bremzē, neerti, meklēšana sucks. Karoč, lai paši lasa. Tagad ik pa laikam sūta žēlīgus mailus, lai nāku atpakaļ :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...