Jump to content
php.lv forumi

Kuru koledžu izvēlēties?


rrr77

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

> Why not Ruby? Tāpēc, ka tu pats raksti pitonu, vai arī tam ir kādi nopietni argumenti?

 

Viņu ir viegli iemācīties. Bet Ruby arī nav ne vainas.

 

> Daudzsološi. :D

 

Jes! Un tad bija apmēram: «Bet ja šī valoda ir vienkārša un vienkāršība ir laba, kāpēc mēs, pieaugušie, to nevarētu izmantot?».

Link to comment
Share on other sites

Varat strīdēties, cik gribat, bet valodas kvalitātes ziņā scalu būs grūti pārspēt:

- ātra izpildē un vienkāršs un elegants pieraksts

- strongly typed ar ļoti advancētu tipu sistēmu.

- stingri integrētas gan funkcionālās, gan imperatīvās programmēšanas paradigmas

- daudz fīčas, kuras nav citās iepriekšējo paaudžu valodās.

- pieejams ļoti plašs gatavu bibliotēku klāsts (visas javas bibliotēkas)

- pieejami labi frameworki (akka, play2), kas ļauj ērti pielietot efektīvu paternus.

Link to comment
Share on other sites

> Pats par sevi Python man liekas normāls, bet tas, ka, nojaucot vienā līnijā indentation, palido viss skripts, man liekas absolūts debīlisms.

 

99% koda, ko esmu redzējis, ir pareizi indentēta. Python šo te izmanto, lai atteiktos no curly braces, jo koda blokus var atšķirt pēc indentācijas.

 

Personīgi nekad nav bijušas problēmas. Nevaru iedomāties, kā tas kādam varētu radīt problēmas. Python vienkārši uzspiež indentāciju, kas tāpat tur jau bija.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...