Jump to content
php.lv forumi

Mana primitīvā attēlu apstrādes bibliotēka


Recommended Posts

> Ar upscaling tā ir, kā ir ar to kvalitāti, man liekas, ka, e.g., 16x16px nevar apskeilot uz 320x320px, nesabojājot kvalitāti.

 

Tas teorētiski nav iespējams.

Agrāk daudz kas bija "nav teorētiski iespējams". Tu vienkārši ieskeilo un tad skaties uz bildi no lielāka attāluma - voila!

 

Bija viens labs algoritms, ar to es no kaut kādas pārsimt pikseļu bildes uztaisīju wallpaperi tādā kvalitātē ( uz 1024 ), ka pat nevajadzēja vemt. Rezultāts bija tiešām episks.

Link to comment
Share on other sites

Esmu uzskrējis virsū interesantai problēmai, ko pats nespēju lokāli reproducēt.

Izmantojot šo bibliotēku un šādu kodu:

header('Content-type: image/jpeg');
Image::loadFromFile('http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ca/Triple-Spiral-4turns_green_transparent.png') // source nav svarīgs, galvenais, ka transparent bg
	->resize(75, 75, true, true) // dimensijas nav svarīgas, arī 600x600 tāda pati problēma
	->unsharp(90, 1, 3)
	->toJpegFile(null, 93);

uzģenerētie .jpg attēli uz production servera ir ar melnu "noise" backgroundā. Problēma ir tikai ar .png failiem, kuri tiek resaizoti un konvertēti uz .jpg, bet uz sava development bokša ar PHP 5.5.0 tādu problēmu nav, lai kādus izmērus norādu.

Kas par huiņu? Man ir aizdomas, ka problēma ir unsharp maskā (moš imagealphablending(true) nepatīk), bet hvz...

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Nu paga, bet pirms tiek izsaukts toJpegFile(), nav taču zināms, ka nevajadzēs transparent. Turklāt, kā es jau teicu, uz manas kastes tādu problēmu nav, tikai uz linux bokša.

Backgrounds arī iepriekš tika likts transparent, tajā vietā, visticamāk, problēmas nav, tāpēc arī es domāju, ka unsharp kaut ko sačakarē.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...