Jump to content
php.lv forumi
  • 0

JS koka meņū


F3llony

Question

Meklēju JS koka izvēlnes skriptu. Varbūt kādam ir pa rokai kāds labs os koka plugins - neskaitot tos googles pirmajās 10 lapās? :) Jamie ir drausmīgi. 

 

Būtu nu ļoti pateicīgs. 

 

Cita starpā esmu atvērts idejām, kā to drausmīgo koka meņu ar miljards līmeņiem aizstāt ar citu dizainiski patīkamāku risinājumu, ja nu kāds ir sastapies. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jam. Un par licencēm runājot - nule atskārtu, ka derēs pamatā tikai tie no MIT un permisīvo dārziņa. 

 

Nu gan sliecos uz kaut ko no werd piedāvātā puses. Kazi klasisko koku varētu aizstāt ar kaut ko eksotiskāku un pārskatāmāku. Mērķis šim ir pamatā visa lapas koka pārskatīšana un katrā zarā attiecīgi gala padarīšanas opciju iestatīšana. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teleriks nāk no .NET pasaules. Un visi, kas nāk no .NET pasaules pilnīgi nekaunīgi samaisa server-side ar client-side. Man pat bail iedomāties kā tam kokam pielikt kādu klienta puses eventu, piemēram, itemclick

 

nu nezinu, man izskatās diezgan vienkārši un ērti. Par samaksu ir php wrapperis, bet es izmantoju Kendo UI Web kurš ir bezmaksas, bet jākodē servera pusi pašam

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ja jau esi ierobežots uz licencēm un nav naudas nopirkt kādu no esošiem risinājumiem, tad jāprogrammē savs koks.

Nekā tāda grūta tur nav, it īpaši ja programmē tikai priekš savām specifiskajām vajadzībām un nav jāuztraucas par extendojamībi un super ērtu api

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...