Jump to content
php.lv forumi

bodyclub.lv - brīvprātīgie programmētāji


waarna

Recommended Posts

Sveicināti. Viedojam mēs sociālu tīklu priekš sportistiem un iesācējiem (http://bodyclub.lv).

Pati ideja kāpēc to daram ir - palīdzēt cilvēkiem, nezinošiem cilvēkiem un sniegt informāciju par brīvu. Palīdzēt attīstīties un izglītoties, palīdzēt uzsākt un turpināt veselīgu dzīves veidu. Kāpēc, tāpēc ka šī informācija nav pieejama un tādas vietas LV internetā, kur pulcējās sportisti, DAŽĀDA tipa sportisti, nodažādām disciplīnām - nav.

 

Lūdzu pēc palīdzības. Vajadzīgi brīvprātīgie programmētāji! Pats sākums ir grūtākais. Pēc gada ir plānos sākt jau kaut kādu naudas apgrozījumu, bet uz to neieceklēsimies jo mērķis ir cits. Pagaidām visi cīnamies par ideju, nevis par naudu! 

 

Visi mēs strādājam, studējam, raujamies uz visām pusēm. Komandā ir viens programmētājs, kuram ir divi darbi un studijas. Ļoti maz laika paliek visu īstenot!

Edited by waarna
Link to comment
Share on other sites

Nauda tāpēc ir nauda, ka naudas esamība vai neesamība arī nosaka, vai ideja ir vajadzīga vai nē. Es pats ļoti ieteiktu cilvēkus izvērtēt, vai iesaistīties altruistu projektos "nākotnes vārdā" utt. Tas ir skaists veids, kā nočakarēt laiku, kuru citādi varētu veltīt karjerai vai vienkārši seksam ar draudzenēm. Tas, ka raujaties uz pusēm... varbūt kādreiz tas izklausījās vareni, šodien tas ir diezgan murgaini. Jums viss kārtībā? Ja jūsu ideja būs sabiedrībai vajadzīga, nauda nāks no pirmās dienas, kā tas parasti notiek ar veiksmīgiem projektiem. Esmu redzējis daudzus neveiksmīgus projektus, par kuriem jau sākumā skaidrs, ka tie lemti neveiksmei, taču autori tā iedegušies ar savu ideju, ka nespēj apstāties. Un jā, tad kādā brīdī komandas programmētājs aiziet un sākas jauna meklējumi un izrādās, ka vieglāk ir visu uztaisīt no jauna. Tad, protams, tie, kuri veltījuši savu laiku, kļūst par "nodevējiem", "kā viņi tā varēja", utt. Īsi sakot, ja nespēj maksāt programmētājam tirgus līmeņa algu, ar kādām tiesībām tu čakarē cilvēkus? Varbūt kāds uzņēmums tieši šobrīd maksā algu cilvēkam, kurš par šo algu nevis risina darba jautājumus, bet mēģina izgulēties...

 

Ja jau ideja ir tik laba, kāpēc netaisiet vienkārši FaceBook lapu vai neizmantojat blogger.com, wordpress.com? Sportisti pulcējas feisbukā, bet no tā, ko esmu redzējis - nišas forumi un komūnas IR, mēģinājumi apvienot visu vienā viens pēc otra izgāžas. Vieksmīgie gadījumi gadu gaitā savāc auditoriju dažu tūkstošu apmērā ar simts līdz dažiem simtiem aktīvo lietotāju.

 

Aizdomas apstiprina arī šis te. Cilvēki paši kaut ko samurgo, tad sāk tos, kas atsakās piedalīties viņu murgainajos projektos, sāk apvainot, saucot par uzmetējiem... Varbūt derētu izgulēties, paņemt kādu brīvdienu? :)

 

murgs.JPG

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

Rīgā notiek no ielu vingrotāju puses... Bet nezinu kas un kā. Nebiju interesējies. Mēs plānojam jūrmalā no rītiem. Atrast stieņus. Pelde, skriešana, svaigs gaiss = super!!!

 

Mr.Key. cik cilvēku, tik viedokļu.

Link to comment
Share on other sites

piekritīšu Mr.Key

ko tur programmēt?

vispirms novāciet to atbaidošo, asiņaino fona attēlu, kurā nekā veselīga nav vispār

par 100 Ls nopērc normālu dizainu, par 100 Ls latvieti, kas draudzējas ar latviešu gramatiku un tad atliks tikai pildīt saturu un organizēt pārdošanu

Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, ka ieraksta autors ignorēs arī manu komentāru, jo tas ir normāli, bet kaut kā gribējās arī man kaut ko ierakstīt. Droši vien, ka tā vajag.

 

Zelta likums, kuru pats mēģinu iedzīvināt savā ikdienā nosaka - tās lietas, kas notiek viegli, ar baudu un pozitīvā gaisotnē ir tās, kurām ir lemts  notikt, viss, kas notiek ar piepūli ir nepareizi. Lai pārbaudītu šī likuma patiesumu, iesaku piefiksēt visas lietas, kuras notiek gan ar piepūli, gan bez tās un vēlāk, kad ar projektu notiek kaut kas nelāgs, tad atskatīties vēsturē - kā tad gāja un kas tika darīts.

 

Bet projektu kā ideju es atbalstu - pats šobrīd mainu dzīvesveidu uz veselīgāku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es pieņemu, ka ieraksta autors ignorēs arī manu komentāru, jo tas ir normāli, bet kaut kā gribējās arī man kaut ko ierakstīt. Droši vien, ka tā vajag.

 

Zelta likums, kuru pats mēģinu iedzīvināt savā ikdienā nosaka - tās lietas, kas notiek viegli, ar baudu un pozitīvā gaisotnē ir tās, kurām ir lemts  notikt, viss, kas notiek ar piepūli ir nepareizi. Lai pārbaudītu šī likuma patiesumu, iesaku piefiksēt visas lietas, kuras notiek gan ar piepūli, gan bez tās un vēlāk, kad ar projektu notiek kaut kas nelāgs, tad atskatīties vēsturē - kā tad gāja un kas tika darīts.

 

Bet projektu kā ideju es atbalstu - pats šobrīd mainu dzīvesveidu uz veselīgāku. ;)

Zelta likums ir tiešām zelta rindas. Skarbā dzīves realitāte :)

Link to comment
Share on other sites

Zinu cilvēku, kas no programmētāja kļuva par uzņēmēju, jo saprata, ka sākt un beigt dienu ar datoru ir diezgan ļauni pret sevi.

 

Zinu arī cilvēkus, kas atgrūž citus no IT jomas, jo pašiem tā īsti nepatīk, tādēļ savu nepatiku projicē citos veidos (ir īgni saskarsmē, ražo apzināti šausmīgu kodu, kuru jāuztur citiem, utt.) Katrā ziņā, visās jomās ir savi trūkumi, ja programmēšana padodas un sanāk, iespējams, jāpiemeklē atbilstošāka niša. Man, piemēram, daudzas lietas nepatīk, bet patīk specifiski nozaru risinājumi, par kuriem neviens LV forums vispār nav. Jāmeklē!

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

inu arī cilvēkus, kas atgrūž citus no IT jomas, jo pašiem tā īsti nepatīk, tādēļ savu nepatiku projicē citos veidos (ir īgni saskarsmē, ražo apzināti šausmīgu kodu, kuru jāuztur citiem, utt.)

Velns parāvis, konkrēti mans kolēģis... "Senior" programmer, strādājis te no laika gala (~10 gadus), bet raksta spageti kalnus, + neatzīst, ja pieļauj kļūdu.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi.. cilvēkiem interesē lietas, visādas lietas un viņi savas intereses realizē, nav ko kritizēt. un tas easy life variants arī ir visai apstrīdama paradigma.

Cilvēka personība ir lielāka vērtība nekā kopējā darba tirgus vajadzības un tas, kā korporatīvais kapitālisms mūs diezgan normāli paverdzina.

Bet. Programmēšas prasmju/programmētāju trūkumu varbūt vēl var kaut kkā attaisnot, bet rakstīt tekstu normālas kvalitātes latviešu valodā gan vajadzētu mācēt, jo tie teksti man gandrīz izraisīja eyebleed :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...