Jump to content
php.lv forumi

Datora instalēšana


metal-0-1

Recommended Posts

Apskaidrojiet mani par datora sagatavošanu darbam..

Es internetveikalā vēlos pirkt datoru, kam līdzi netiek dota absolūti nekāda operētājsistēma. Man jau ir Linux un Windows instalācijas diski. Šajā procesā es nesaprotu, tieši kurā mirklī ir jāsāk domāt  (jāsāk instalēt / jau ir instalēts ar black magic/nekas nav jāinstalē) sistēmas draiveri, kad tie ir jāatjaunina un kur tie tiek glabāti?

 

Tātad, ja es saņemu datoru bez OS, vai uz tā jau kaut kādā veidā glabājas draiveri? Ja nē, tad vai man uzreiz ir jālieto OS disks un pēc tam kaut kā jāatjauno draiveir? Vai šis process un šie draiveri atšķiras Windows un Linux gadijumā?

Link to comment
Share on other sites

Šajā procesā es nesaprotu, tieši kurā mirklī ir jāsāk domāt

Domāt vajag visu laiku.

Tātad, ja es saņemu datoru bez OS, vai uz tā jau kaut kādā veidā glabājas draiveri?

Uz citiem glabājas, uz citiem nē.

Ja nē, tad vai man uzreiz ir jālieto OS disks un pēc tam kaut kā jāatjauno draiveir?

Var uzreiz, var arī pēc Lieldien... tpfu Jāņiem.

Vai šis process un šie draiveri atšķiras Windows un Linux gadijumā?

Jā, Windows draiverus rakstījušas korporatīvās žurkas, bet Linux draiverus raksta Linus Tornvalds un pēc tam tiem pieskarās Dievs.
Link to comment
Share on other sites

Domāt vajag visu laiku.Uz citiem glabājas, uz citiem nē.Var uzreiz, var arī pēc Lieldien... tpfu Jāņiem.Jā, Windows draiverus rakstījušas korporatīvās žurkas, bet Linux draiverus raksta Linus Tornvalds un pēc tam tiem pieskarās Dievs.

 

Tātad no sērijas "uz citiem glabājas, uz citiem nē" - gadījumā, ja neglabājas, vai es varēšu ielikt šajā datorā OS disku un instalēt? Vai arī man ir jādara kaut kas cits?

Link to comment
Share on other sites

ja nopērc datoru bez OS virsū - tad uz tā nekā nav, nav arī draiveru.

kad uzliksi OS - tai līdzi nāks draiveri, kuri automātiski uzliksies. tie, kuri nebūs nākuši līdzi - tos varēsi atrast tās ierīces, kurai trūkst šie draiveri, izstrādātāja mājaslapā.

iekš Windows ir iebūvēts lieta, ka tas meklē draiveru atjauninājumus, taspats ir arī citiem OS. draiveru atjaunošana nav kritiska lieta, bet ir ieteicama.

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...