Jump to content
php.lv forumi

Windows vs Ubuntu veiktspēja


mandarīnpīle

Recommended Posts

tracina kompilēšana un mūžīgie dependicity errors.  Tad nu lai uzliktu to un to, ir vajadzīgs tas un tas, kam savukārt ir vajadzīgs vel tas, kas nezin kāpēc negrib strādāt.  Ok ja tas ir kautkāds serveris tad tam var iet cauri, ja man uz desktop kautkas tāds jāmurgo, tad nu sorry. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

> Paint ir ultimate software priekš primitīvām darbībām ar attēlu. Sūdainais mēsls GIMP pīpē stūrī.

 

Gimp nav ne vainas, ja vajag veikt mazas lietas. Atsķirībā no Paint, ko pat MS cilvēki nevar palietot...

 

> Nu, ja vairāk neko par browseri cilvēkam nevajag, tad konsole tiešām nav jāzina.

 

Parasti cilvēkam neko vairāk par broseri, medija plejeri un torrentu klienu arī nevajag.

 

> Bet visos citos gadījumos GUI ir tik sūdains vai nestrādājošs, ka nāksies terminalēt.

 

Pilnīgs bulšits, kā pats saki. Protams, ar Javas GUI kā izņēmumu, — bet tas ir visur!

 

> tracina kompilēšana un mūžīgie dependicity errors.

 

Nez kas tev ir jākompilē? Nez kas average Joe būtu jākompilē?

 

> Tad nu lai uzliktu to un to, ir vajadzīgs tas un tas, kam savukārt ir vajadzīgs vel tas, kas nezin kāpēc negrib strādāt.

 

Tas jau vairāk izklausās pēc PEBKEC gadījuma.

Link to comment
Share on other sites

Jākompilē jebkura O/S proga, kurai gribi jaunāko versiju. Daudzas aptitude repositorijas netiek tik bieži apdeitotas, lai tajās būtu latest and greatest.

Runājot par to pašu Javu - kāda ir jaunākā OpenJDK versija un kāda ir jaunākā pieejamā versija apt-get? Labi, OpenJDK tu varbūt nekompilēsi, bet instalēt tāpat čakars.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Nez kas tev ir jākompilē? Nez kas average Joe būtu jākompilē?

da kāda starpība, bij jākompilē un kompilēju, turpretim win vidē man bij click-click-finish ar visiem optioniem un checkboxiem, nevis rakāšanos pa manuali un meklējot ./configure paramatrus

Tas jau vairāk izklausās pēc PEBKEC gadījuma.

wtf? Iet runa par darbību procesa salīdzināšanu abās vidēs. 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas jums ir jākompilē, ja izmanto package manageri. 

 

Kā arī priekš kam vajag pašu, pašu jaunāko? Tas tāds tīņu sindroms, instalēt pašu jaunāku, pat tad, ja līdzšinējā versija tīri labi apmierina. Vai arī daudz laika. Nezinu.

 

Vienīgais, kas man bija jākompilē, tie bija catalist video draiveri, bet tiem pašiem bija tipa installer logs konsolē.

 

Par instalēšanu, es domāju, ka tas jau vairs nav no distro atkarīgs, jo mājsnaimniece visticamāk arī win neuzinstalēs, tāpēc tomēr ja ir kas specifisks, jādod profesionālim.

Link to comment
Share on other sites

Tu ar savām featurēm mazāk laiku pavadīsi rakstot forumā?

Mani apmierina 2 paaudzes veca IDE, jaunākās man kaut kā nepatika un likās lēnākas dēļ "featurēm".

 

Security. Cerēt, ka visus tavus caurumus uzlabos kaut kāda jaunāka bibliotēka arī ir naivi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...