Jump to content
php.lv forumi

Luudzu !


archeens

Recommended Posts

:) :angry: :huh: :lol: :rolleyes: :ph34r: Esmu galigs iesacejs vakar pirmo reizi nokachaju kaukadu mysql versiju bet shodien izdzesu ! Plz palidziet man ! kaadu versiju vislabak kachat jo es gribu uz sava sita likt php lietinas :) Un vai uz www.eclub.lv var ar mysql darboties ! Ja nee tad kur var likt mysql lapas virsu ! Vai es kauko jaucu ! Un plz kaa iisti jakonfiguree taa data baze ! Paldies jau ieprieks h:) :(

Link to comment
Share on other sites

:)  :angry:  :huh:  :lol:  :rolleyes:  :ph34r:  Esmu galigs iesacejs vakar pirmo reizi nokachaju kaukadu mysql versiju bet shodien izdzesu ! Plz palidziet man ! kaadu versiju vislabak kachat jo es gribu uz sava sita likt php lietinas :) Un vai uz www.eclub.lv var ar mysql darboties ! Ja nee tad kur var likt mysql lapas virsu ! Vai es kauko jaucu ! Un plz kaa iisti jakonfiguree taa data baze ! Paldies jau ieprieks h:)  :(
Ja piķo pāris latiņus, tad var arī tur MySQL dabūt. :ph34r: Citādi nē. :huh: :lol:

 

Nokačāt un izdzēst - vot tas ir progress... :) Iesaku jaunāko versiju :rolleyes: Starp citu, lai liktu tīri PHP 'lietiņas", MySQL nav vajadzīgs.

 

MySQL lapu, manuprāt, nav. :huh: Ir PHP lapas, kurās PHP izmanto MySQL :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Kaapeeec man plz nevarutu kads palidzet un pateikt visu numureeti ! kas jadaro sakuma pec tam un pectam appmeeram shitaa

1. nokacha mysql te !

2.tad uzinstaaleee apm taa plz

14850[/snapback]

 

varbuut taapeec ka par to tiek rakstiitas veselas graamatas, nevis 3 punktinji ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

es piemeram gribu uztaisit pats savu guestbok uz savas lapas kurai vajag mysql un vel es gribu registraciju uz savas lapas ! Vari kauko ieteikt un ko tajaa phpmyadmin raxtit?

14862[/snapback]

 

un tev liekas ka tev pateiks triis teikumus un tu to vareesi uzreiz uztaisiit ?

 

P.S.

 

Tabulas veidojas taa:

CREATE TABLE `tablename` (
 `kolonna1` tips un paareejie parametri,
 `kolonna2` tips un paareejie parametri,
 `kolonna3` tips un paareejie parametri,
 `kolonna4` tips un paareejie parametri,
ja vaidziigs uzliekam primary key
) tips;

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...