Jump to content
php.lv forumi

Ieteikumi bāzes skriptam


kapeika

Recommended Posts

Labdien!

Vēlos lūgt palīdzību bāzes skripta meklējumos.

Ideja it kā ir vienkārša - man ir nepieciešama pilnīgi plika lapa, kurā ir tabula ar, teiksim, šādām kolonnu vērtībām -

ID // Produkta numurs // Pasta indekss // Cena // Skaits // Tracking number

 

Vajadzētu, lai šo tabulu varētu aizpildīt klients, kurš pirms tam ir autorizējies šajā lapā (to varēšu sataisīt), kā arī viņam ir iespēja pievienot produktu (teiksim, nospiežot podziņu +, izslīd no datiem tukša rinda, kuru viņš var aizpildīt un nospiest Save, lai saglabātu to kopējā tabulā.

 

Lieta tāda, ka šo vajadzētu taisīt tādu, lai, teiksim, kolonnu "Tracking number" var rediģēt vai pievienot tikai noteikta persona (ne tā, kas ir autorizējusies, lai pievienotu produktus tabulai).

 

Lieliski būtu, ja ir iespēja šādu lapu (kurā atrodas tabula) izveidot atsevišķi vairākiem cilvēkiem -

  • katram cilvēkam (klientam) tiek rādīta viņa tabula ar viņa pasūtītajiem produktiem, bet
  • administratoram ir pieejama viena kopējā tabula, kurā ir visu klientu pasūtīto produktu tabula, ko administrators var rediģēt. Ja kopēja samaina administrators, tad nomainās arī klienta lapā.

Teorētiski vajag kaut ko līdzīgu excel tabulai ar priviliģētu kolonnu iespēju.

 

Ja līdzīgu skriptu (ko var pēc tam pārveidot) grūti ieteikt, vai nevarētu virspusēji pastāstīt, pēc kādas struktūras man šo sistēmu labāk taisīt?

Link to comment
Share on other sites

Esmu +/- iesācējs šajā. Teiksim tā - no gatava varu pārveidot uz to, ko vajag, no nulles rakstīt man ir diezgan sarežģīti, bet man ir tāda doma -

 

Pirmais Table - lietotāji, viņu paroles, grupas numurs u.t.t.

Otrais Table - visu lietotāju produktu ieraksti

 

Lapas uzbūve -

Ieejot galvenajā lapā tiek piedāvāts ielogoties.

  • Ja ielogojas klients, tad viņu redirektē uz lapu, kurā ir tabula, kuras saturā ir tie produktu ieraksti, ko pievienojis šis klients (kaut kāds Where userid=x).
  • Ja ielogojas administrators, tad viņu redirektē uz lapu, kurā ir tabulas, kuras saturā ir visi produktu ieraksti.

Problēma ir atrast vai uzrakstīt to skriptu, kas būtu ar to "+" pogu, kas izveidotu jaunu rindu tabulā (esmu lāme Javascriptā).

Link to comment
Share on other sites

Nu lietotājiem var pietikt ar vienu grupu, ja grupas Tev ir statiskas (cipariņi un nekur citur neglabājas).

Ja Tu vēlāk teiksim gribēsi veidot citas grupas un piesaistīt lietotāju VAIRĀKĀM grupām, tad ar tavu vienu tabulu nepietiks, bet teorētiski jau vari pie `users` to ciparu ielikt un tad jau vnk kodā if($user->group ==1) //show

 

kāpēc Tev + pogu vajag javasriptā? tik pat labi redirektē uz php lapu (vai mega popup's, kas ved uz php lapu, ko neiesaku)

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Teorētiski tev ir taisnība, ar PHP pat būtu vienkāršāk.

Nē, lietotāju grupas būs divas un ne vairāk. Ja pēc tam vajadzēs kaut ko specializētāku, tad tur vajadzēs domāt.

Paldies par atbildēm, ja darba procesā radīsies jautājumi, vai varu tos uzdot šeit pat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...