Jump to content
php.lv forumi

Mysql: iegūt kollonas value pēc id


kaksis20

Recommended Posts

Esmu novērojis, ka izteikti bektikus ap shēmas objektu nosaukumiem lieto tie, kuri SQL mācās caur phpMyAdmin. Ak nē, viņi tos nelieto ap shēmas objektu nosaukumiem, viņi tos lieto ap tabulu, kolonnu, indeksu utml. nosaukumiem. It's okay. Kaut gan pat MySQL dokumentācijā tie netiek lietoti. Kaut gan ir citas datubāzes, kurās bektiki netiek atbalstīti, jo tie nemaz nav SQL standartā. Un tad vēl tā skaitļu ievietošana pēdiņās, un ja vēl tās ir dubultās... mai mai mai es kū ell, padevi mazo pirkstiņu...

 

+ par Markdown

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekad neesmu mācījies MySQL no pMA, man tas tūlis nepatīk, dodu priekšroku instalētām aplikācijām.

Kas vainas kolonnu/tabulu nosaukumu quotošanai? Tā vieglāk atšķirt.

Tas arguments par to, ka citas datubāzes backticks nesuportē, ir pie kājas, no web aplikācijas lielajā vairumā gadījumu izmanto MySQL. Ja vajadzēs izmantot, piemēram, PGSQL, tad es arī tur quotošu fieldus, tikai ar jau PGSQL specifisko variantu.

Par skaitļu likšanu pēdiņās gan vēl nebiju dzirdējis...

 

Par backtick sintaksi PHP - neizmantoju.

Edited by jurchiks
Link to comment
Share on other sites

Esmu novērojis, ka izteikti bektikus ap shēmas objektu nosaukumiem lieto tie, kuri SQL mācās caur phpMyAdmin.

Tas bija vēl sendienās, kad Javas meistars Aleksandrs Zeļenkovs Progmeistarā piedāvāja backtick'u nelietotājiem atklāt indes burvīgās garšas īpašības.
Link to comment
Share on other sites

Tas bija vēl sendienās, kad Javas meistars Aleksandrs Zeļenkovs Progmeistarā piedāvāja backtick'u nelietotājiem atklāt indes burvīgās garšas īpašības.

 

Pirms tām sendienām bija vēl senākas dienas, kad MySQL vispār nebija, nebija arī baktiku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...