Jump to content
php.lv forumi

caurspiidiigs PNG


Recommended Posts

taatad ir man kaa fona bilde uzmest caurspiidiigs PNG[ne jau viss caurspiidiigs :) ]

Uz FF viss ir vienkaarshi super - smuki cauri spiid bg kraasa, bet uz IE - transparent vietas ir nevis caurspiidiigas, bet gan kkaadaa gaishi zil-peleeciigaa tonii...

Tas ir labojami vai arii nav?

Link to comment
Share on other sites

taatad ir man kaa fona bilde uzmest caurspiidiigs PNG[ne jau viss caurspiidiigs :) ]

Uz FF viss ir vienkaarshi super - smuki cauri spiid bg kraasa, bet uz IE - transparent vietas ir nevis caurspiidiigas, bet gan kkaadaa gaishi zil-peleeciigaa tonii...

Tas ir labojami vai arii nav?

Ir labojami. Tikai izcilais M$ vēl joprojām neko nav izlabojis savā švakajā IE browserī.
Link to comment
Share on other sites

būtībā ir novērots, ka IE ne tikai sačakarē PNG failus ar transparency efektu, bet arī vienkāršus PNG failus - atšķiras krāsu gamma.

Kādu laiciņu atpakaļ veidoju web lapu, kurā izmantoju triku ar gradient krāsu pāreju, kur bilde bija tikai pašā pārejas vietā, bet blakus bija vienkārša fona krāsa (bildes izmēra ekonomijas dēļ). Tad nu nācās secināt, ka IE pamanās arī savādāk attēlot pašu PNG krāsu gammu. Nomainot faila formātu uz jpg viss notika kā nākas.

 

Jācer, ka MS beidzot salabos PNG atbalstu savā jaunajā IE7.

Link to comment
Share on other sites

J: Galu galā - vai ir vērts tā rauties, lai viss iet arī uz līkā browsera?

A: Laikam gan, jo tāds ir lielākajai daļai tautas.

 

A varbūt tomēr nē? :D

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Mnjaa, nesanaaca man, ne peec bubu ieteiktajiem linkiem, ne arii Venom variants.

Nedarbojas :/

Taisu es jamos ar Photoshopu.

Varbuut ir kaads, kas maacees pareizi apstaastiit, kaa gif man seivot, jo kvalitaate, ko esmu panaacis - mani nepavisam neapmierina. Neasas malas kontuuraam... :/ Zīmējums ir diezgan sarežģīts - smalks. Bet vienkraasains. Saglabaajot kaa gif - ir baigais grauds... :/ Visadi esmu meegjinaajis galaab, bet pat pats labaakais variants - suukaa...

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, to jau bijām noskaidrojuši ;)

14782[/snapback]

Nu tad tagad tikai atliek noskaidrot kādēļ MSIE nepareizi attelo PNG bildes.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...