Jump to content
php.lv forumi

[Jautājums] Pieeja grupai tikai, ja lietotāja ID ir sarakstā


nezinis

Recommended Posts

Tātad veidoju "domubiedru veidīgu forumu", kurā ir iespējams pieteikties tikai ar apstiprināšanu.

Esmu izveidojis  'forumu', bet nezinu, kā, lai izveido, lai pieeja forumam būtu tikai lietotājiem ar noteiktiem ID (tiem, kuri ir DB / tie, kuri pievienojās grupai).

 

Bija doma izveidot 'members' laukumu un kad lietotājs nospiež 'Pievienoties grupai', tad tiek palaists šis kvērijs:

 

UPDATE groups SET members=CONCAT(members, $USER_ID . ",") WHERE id = $KAUT_KAADAS_GRUPAS_ID

Visu lietotāju ID tiek sabāsti vienā laukumā un atdalīti ar komatu. Vēlāk kaut kādā veidā ciklēt cauri tam laukumam un pārbaudīt vai tas lietotāja ID tur ir. Kā to izdarīt? Vai varbūt ir kāds cits labāks veids, kā to darīt?

Edited by nezinis
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāds argumentējams iemesls, kāpēc neizmantot starptabulu "group_members"?

Ko, lai es daru ar to group_members? Kā, lai es uzstaisu tā, lai viņš zina, kurās grupās ir attiecīgie lietotāji? Grupu daudzums ir neierobežots -> jebkurš lietotājs ir spējīgs izveidot pats savu grupu. 

Edited by nezinis
Link to comment
Share on other sites

`users` (uid,name)

`groups` (gid,name)

`user_groups(gid,uid)

`topic` (id,title,body,group)

Un katram lietotājam atsevišķi tiek veltīts savs fields/laukums tajā user_groups? Ja kopā ir 100 grupas un katrā grupā pa 100 lietotājiem -> biš biš padaudz fieldu būs tajā tabulā

Edited by nezinis
Link to comment
Share on other sites

Un katram lietotājam atsevišķi tiek veltīts savs fields/laukums tajā user_groups? Ja kopā ir 100 grupas un katrā grupā pa 100 lietotājiem -> biš biš padaudz fieldu būs tajā tabulā

 

nu es šaubos, ka labāk būs visas grupas/lietotāju id turēt vienā kollonā kā kaut kādu implode arrayu... Filtrēt pēc tam taču arī gribēsies.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...