Jump to content
php.lv forumi

Domeinu shtelles


saimon_k

Recommended Posts

Nedaudz jau offtopic no PHP, bet shii ir vieniigaa vieta, kur to vareetu pajautaat:

 

hosteejos uz serveris.lv. Es veelos nopirkt domeinu uz .lv saitam, kursh tagad staav kaa subdomeins

Kas buutu jaadara peec tam, kad reeķini samaksāti? Pie kā būtu jāgriežas? Pie serveris.lv cilveekiem ar luugumu sačikāt to DNS (laikam tā to sauc, ja?) štelli manam jaunajam domeinam?

Vai jaunaa domeina roots var atrasties tajaa pashaa direktorijaa kur staaveeja tas saits kaa sub-domeins?

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz jau offtopic no PHP, bet shii ir vieniigaa vieta, kur to vareetu pajautaat:

 

hosteejos uz serveris.lv. Es veelos nopirkt domeinu uz .lv saitam, kursh tagad staav kaa subdomeins

Kas buutu jaadara peec tam, kad reeķini samaksāti? Pie kā būtu jāgriežas? Pie serveris.lv cilveekiem ar luugumu sačikāt to DNS (laikam tā to sauc, ja?) štelli manam jaunajam domeinam?

Vai jaunaa domeina roots var atrasties tajaa pashaa direktorijaa kur staaveeja tas saits kaa sub-domeins?

14687[/snapback]

 

 

kad reekini samaksaati tad droshi ak japazinjo serveris.lv lai samaina tav uvhostu ieksha apaches un peectam ja registreeji caur nic.lv tad epasts uz [email protected] ar noradi ka tadu un tadu domenu piesasititi tadai un tadai IP (shaja gadijuma jadabuu zinaat no serveris.LV)

 

 

PS 100% nezinu spriedeleju teoreetiski

Link to comment
Share on other sites

par serveris.lv varu pateikt, ka - pavisam nesen panjeemu hostingu no jamiem, jau eksisteejoshai domeenei, kura nebija VISPAAR NEKAM piesaistiita.

Vaardu sakot dienas laikaa jamaa jau darbojaas uz vietas, ko biju nopircis no serveris.lv . PIlnigi bez kaadiem jautaajumiem man. Regojities tik noraadiiju, ka buu jau eksisteejosha domeene ij viss...

Kaa atbilde atnaa, ka viss jau kaartiibaa. Dazhe paarsteigts biju, jo tieshaam gaidiiju pramatrus, ko NIC nosuutiit...

Link to comment
Share on other sites

lai samaina tav uvhostu ieksha apaches

14695[/snapback]

 

uvhost ir ultravioleetais hosts? :P

 

es riikotos shaadi:

tur kur iegaadaajos domaina vaarda, tur es pateiktu savas veblapas servera ip adresei.

bet servera iipashniekiem pateiktu savu jauno domaina nosaukumu.

 

uz servera lapu glabaajam dazjaadaas vietaaas, virtual host konfiguraacijaa var noraadiit dazjaadus domainus uz vienu direktoriju.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...