Jump to content
php.lv forumi

IQ precīza noteikšana


ArnisR

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tev laikam vispār nav nekādas elementāras loģiskas domāšanas. Cenzūra ir aizliegta pēc Satversmes 100. panta. Aprakstīt tavas durvis ir huligānisms, jo tā ir tava īpašuma bojāšana, kam nav nekāda sakara ar cenzūru un izteikšanos vispār.

Vispār jau, tas pats TVNETs ir arī privāts un pēc būtības viņi var darīt ko grib, likuma ietvaros. Es ceru, ka šeit tu necentīsies ieņemt komunistu viedokli, kas nerespektē privātu īpašumu? Bet satversmē, manuprāt, vārds "cenzūra" domāts tā vēsturiskajā izpratnē - varas izmantošana, lai ierobežotu vārda brīvību un tas domāts tādā aspektā, ka likumdošanas varai ir aizliegts pieņemt likumus, kuri ierobežo vārda brīvību. Bet 100. pants nekādi neaizliedz kādam dzēst komentārus, aizliegt noteiktu vārdu izmantošanu savā privātā portālā, aizliegt aprakstīt savu privātu sienu, utt.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Uzspiest savu viedokli jau arī ir sava veida cenzūra, tu gribi dzirdēt tikai to kas tev ir aktuāls, nevis manu viedokli, bet forumi ir viedokļu apmaiņa, nevis viss vienos vārtos. Citiem cilvēkiem ir dažādi viedokļi nevis tādās kategorijās kā tev gribētos. Es respektēju tavu viedokli, bet nevajag atkārtoties, tāpēc es arī prasīju vai ir iespēja ignorēt tos viedokļus, par ko jau es esmu vairākas reizes dzirdējis, mani vienkārši tas vairs neinteresē, šis ir programmēšanas forums, nevis politikas. Man tavs viedokis ir svarīgs, tāpēc, nevis gribu ignorēt konkrētu cilvēku, bet tikai dažus tavus viedokļus :)

Un nevajag neko pārmest, tā ir mana privātā darīšana, ko es gribu dzirdēt un ko nē.

Simpson, esi pieklājīgs pret citiem, neesi uzbāzīgs ar savu viedokli (latvieši pēc dabas taču nav uzmācīgi :) )

Link to comment
Share on other sites

Var piekrist par tiem privātajiem portāliem, bet es tomēr gribētu uzsvērt, ka tā ir cenzūra - sev netīkamu komentāru dzēšana, savukārt, propagandai ievietojot tendenciozus rakstus. Tā tomēr ir politikas sastāvdaļa (ceturtā vara), tā ir cenzūra, jo sludināts jau tieši tiek viens viedoklis portālos, viedokļiem, kas tiem kategoriski nepiekrīt ("jūtīgiem jautājumiem") jeb precīzāk tādiem, kurus nevēlas mediju īpašnieki, vietas tajos nav. Ir arī tāda lieta kā maldināšana - piemēram, kāpēc tiek runāts par vārda brīvību, nevis lieliem burtiem portāla apakšā uzrakstīts "Šis portāls atspoguļo Dž.Sorosam vēlamos viedokļus, nevis absolūto patiesību. Visi komentāri, kas nav vēlami vai ir pretrunā ar portālam vēlamajiem viedokļiem un propagandai, tiks cenzēti un dzēsti." - tādu uzrakstu vajag 32 šriftā melns uz balta lapas apakšā kā konstanti, tad tā būs godīga spēle! ;)

Link to comment
Share on other sites

do'h, delfos/tvnetā nobanoja, ka te tagad par vispasaules sazvērestībām un netaisnībām?

 

Nekur nenobanoja un, ja negribi iedziļināties jautājumos, kas tiek apspriesti, kāpēc komentē? Ieej tvnet.lv un pamēģini ierakstīt komentārā kādu no "aizliegtajiem" literārās latviešu valodas vārdiem (tikai neraksti nevienu barbarismu vai rupjību) un tad nospiest pogu "Saglabāt". Vēlu veiksmi! :D

 

P.S.

Ir vienkārši tēmas, kas ir tabu un tas arī ir cenzūras iemesls. Ir tēmas, kas ir atļautas, bet ir jākoriģē (jācenzē), lai atbilstu režīma mērķiem un ideoloģijai. Tas arī tiek darīts.

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

bet kāpēc nevar visu savu antisemītiku gāzt ārā kādā antisemītu lapā? tu taču liki linkus uz kaut kādām tādām lapām, neatceros - <blondaispasaulesvaldnieks.lv> vai?

 

nu kaut sliktākajā gadījumā vienreiz nosauktos uzvārdus vairs neatkārtot?

Link to comment
Share on other sites

bet kāpēc nevar visu savu antisemītiku gāzt ārā kādā antisemītu lapā? tu taču liki linkus uz kaut kādām tādām lapām, neatceros - <blondaispasaulesvaldnieks.lv> vai?

 

nu kaut sliktākajā gadījumā vienreiz nosauktos uzvārdus vairs neatkārtot?

 

Es neesmu antisemīts, man nav nekas pret semītu tautām. Es tikai zinu, ka pie semītu tautām pieder arī palestīnieši un kā žīdi izturas pret palestīniešiem, daudzi zin. Man vispār nav nekas ne pret vienu tautu, man vienkārši nepatīk, ka atsevišķi ar lielummāniju slimi pasaules valdnieki veic genocīdu un iznīcina nevainīgus cilvēkus, sevišķi šķirojot tās pēc etniskās piederības un dara to tikai tāpēc, lai saglabātu savu pasaules kundzību.

 

Vēlreiz atkārtojos - kas neizprot lietas būtību, nemuldiet veco plati no plašsaziņas līdzekļu vēstītās propagandas. Lai runātu pareizi, ir jālieto smadzenes un jādomā, ko runā. Ja smadzenes ir saskalotas, tad tās ir jāsaved kārtībā pašiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kāreiz tev visi saka, ka nevajag neko atkārtot, visi prātīgi, ja vajadzēs, pārlasīs tavus vecos postus un sapratīs, ka tu esi vella zeņķis un aizrakstīs tev pm un tad pie alus kausa un skābu kāpostu bļodas varēsiet parunāt par tīru nāciju vai vēl kādu tev sasāpējušos tēmu, bet tūrpmāk, lūdzu, par tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāreiz tev visi saka, ka nevajag neko atkārtot, visi prātīgi, ja vajadzēs, pārlasīs tavus vecos postus un sapratīs, ka tu esi vella zeņķis un aizrakstīs tev pm un tad pie alus kausa un skābu kāpostu bļodas varēsiet parunāt par tīru nāciju vai vēl kādu tev sasāpējušos tēmu, bet tūrpmāk, lūdzu, par tēmu.

 

Piedod, esmu gojs jeb "netīrās rases pārstāvis". Ko tu man kā, iespējams, "izredzētās rases pārstāvis" ieteiktu darīt? :)

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Man vispār nav nekas ne pret vienu tautu

 

ej nu ej!

tu taču iepriekš piesauc vismaz divas konkrētas tautas - vienai tikai skaitīti uzvārdi, otra vispār nosaukta par nekam nederīgu:

 

Mājas darbs (vikipēdiju nav jēgas izmantot kā vienīgo informācijas avotu, jo tajā ļoti iespējams šis temats ir tabu):

1) Noskaidrot, kādai tautībai patiesībai pieder Rūzvelts, Staļins, Ļeņins un Trockis.

2) Noskaidrot, kādas tautības pārstāvji bija patiesie komunisma radītāji un galvenie politikas (sevišķi represiju un genocīda organizēšanas) izpildītāji.

3) Noskaidrot, kādas tautības pārstāvji ir patiesie ASV, Eiropas Savienības un pat Krievijas impērijas vadītāji.

Link to comment
Share on other sites

ej nu ej!

tu taču iepriekš piesauc vismaz divas konkrētas tautas - vienai tikai skaitīti uzvārdi, otra vispār nosaukta par nekam nederīgu:

 

Izpildīji mājasdarbu un noskaidroji, kādai tautai šie pieder? Ļoti labi, varbūt pateiksi man arī, jo es nezinu? Un, starp citu, tā nav etniska nesaskaņu celšana, ja, piemēram, kādu noziegumu izdarītu zulu tautas pārstāvis un tu teiktu - "Šis zulu tautas pārstāvis izdarījis noziegumu X". Taču pēc tavas "loģikas" tā būtu etnisko nesaskaņu celšana vai kas tamlīdzīgs. Bet tu saproti, ar ko atšķiras konkrētu cilvēku iztirzāšana no kādas etniskas grupas vai tautas celšanu pāri citām? Es aicināju noskaidrot FAKTUS, nevis nicināt vai cildināt jebkuru etnisko kopienu. Es nestādu kādu tautu pārāku par citām, es uzskatu, ka katrai tautai ir savas tiesības savā teritorijā pašnoteikties un tai ir jācīnās par savām interesēm. Savukārt, par to "antisemītismu" tu sevi parādīji kā izcilu analfabētu šai jautājumā, iesaku tev sākumā noskaidrot, kas tad īsti ir semītu tautas, lai saprastu vispār, ko nozīmē "antisemītisms":

http://goo.gl/ovOtH

Jā, izrādās tur ietilpst arī palestīnieši, sīrieši, libānieši, bet man nav ne jausmas, kas viņiem uzbrūk un kas viņus terorizē! :D Es neesmu gan antisemīts, jo neapšaubu nevienas semītu tautas tiesības pašnoteikties. ;)

Starp citu, atgādināšu arī, ka LR okupācijas un tai tieši sekojošā genocīda pret latviešiem noliegšana, izsmiešana vai slavināšana pēc būtības ir krimināllikuma pārkāpums (varbūt kāds "guru" var paskaidrot, kā tas var būt, ka okupācija esot bijusi ar visiem okupantiem, bet okupantu pēkšņi vairs neesot?) Tāpēc jau "okupanti vairs nav", ka tad būtu jāizskata PSRS un komunisma noziegumi pret cilvēci. Holokausta gadījumā sekojošo pantu noteikti pielietotu, jautājums vai komunistu sarkanā genocīda gadījumā arī:

 

 

74.1 pants. Genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana

Par genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru vai kara nozieguma publisku slavināšanu vai īstenotā genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru vai kara nozieguma publisku noliegšanu vai attaisnošanu —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

(21.05.2009. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 13.12.2012. likumu, kas stājas spēkā 01.04.2013.)

 

 

P.S. Šī visa ir izvērtusies par politisku diskusiju un, ja nepatīk diskutēt par politiku sadaļā "Netēma" vai forumā vispār, šo tēmu var slēgt un noteikumos ierakstīt, ka politiska rakstura tematus neapspriežam. :)

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...