Jump to content
php.lv forumi

Neko nerubīju.


Arcijs

Recommended Posts

Man ir daži jautājumi, tiem kas iet tehnikumā un studē par " Programmēšanas tehniķis "

 

Es vēlos jav tagad sākt mācīties to, kas tur būs jādara. Vai kāds var bik pastāstīt ko tur vajadzēs darīt, un ko es jav tagad varētu sākt mācīties uz datora. Piem: kādas programmas būtu labāk ieteicams lietot, u.c.

Edited by Arcijs
Link to comment
Share on other sites

 

Sāc mācīties Pascal valodu.

 

Vēl gudrāk nevarēja pateikt tam, kurš neko nerubī par programmēšanu?

 

P.S varbūt zin kāds labu youtube čanelu, kurā var kko iemācīties? :s

Edited by Arcijs
Link to comment
Share on other sites

ko es jav tagad varētu sākt mācīties

 

1) Elementāros latviešu valodas pareizrakstības likumus

2) Vienkāršas komunikācijas prasmes

3) Programmēšanas pamatus, datoru uzbūves pamatus

 

Bet principā, ja vispār tumša bilde par programmēšanas tēmu, tad iesaku pašam nesteigties notikumiem priekšā - tehnikumā pasniedzēji droši vien labāk spēs dot padomu par to kā labāk spert pirmos soļus programmēšanas pasaulē. Drīzāk vairāk koncentrējies to nepieciešamo zināšanu apguvi (matemātika piem.), lai tevi vispār uzņemtu tavā izvēlētajā mācību iestādē.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos 101111.

 

Drīzāk vairāk koncentrējies to nepieciešamo zināšanu apguvi (matemātika piem.), lai tevi vispār uzņemtu tavā izvēlētajā mācību iestādē.

 

Ja nemaldos, tad tehnikumā tā īsti programmēšanai pieskarsies tikai otrajā kursā, līdz tam varēsi rasēt, rēķināt matemātiku, mācīties vēsturi un līdz ~ pulksten trijiem mācīties vēl citus ar vidusskolu saistītus priekšmetus.

Link to comment
Share on other sites

C++, manuprāt, būtu vislabākais stipru pamatu izveidei, bet ja nav, kas pamāca un nav galīgi skaidrs, ko vēlāk ar to darīt, tad var izmantot šo kursu, kurš ir paredzēts tādiem, kam nav nekādu pamatu, vai ļoti minimāli pamati programmēšanā. Kurss ir python-ā: https://www.coursera.org/course/interactivepython

P.S. Atgādinu, ka courserā vienmēr ir ļoti labi un pilnīgi kursi, ar pārbaudes darbiem un ļoti kvalitatīvu saturu.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...