Jump to content
php.lv forumi

Strādāšana no mājām un veselīgs uzturs.


Mr.Key

Recommended Posts

Ekstrēms nacionālists, un ar to ''parunāsim vēlāk' Tu man draudi un gribi mani atrast un piekaut, jo redz es varbūt domāju mazliet savādāk, Tu man te nepiespiedīsi mīlēt Raini.

 

Lūk, te jau ir redzamas vājprāta vai arī absolūta domāšanas trūkuma iezīmes...

 

Laikam jūties identificēts? Zini, ko tavi domubrāļi PSRS laikā darīja ar ārvalstu spiegiem vai jebkādiem aģentiem, ko identificēja? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Likvidēja?

 

 

Tu kontrolē, jefiņ, ko runā! Zini kaut ko no LR Krimināllikuma? ;)

 

P.S.

 

Tu centies gūt apstiprinājumu kaut kādiem idiotismiem, bet atceries, ka to teici TU, ne es. ;) Otrkārt, dodu lielu varbūtību, ka tu visdrīzāk, iespējams, piederi pie tās pašas salašņu sugas, par ko jau rakstīju (civilie okupanti).

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Mjā, pieļauju, ka tur pareizi sabalansējot proteīnus, sarežģītos un nesarežģītos ogļhidrātus un vēl nez ko, kaut ko noteikti var sasniegt. Es tikai tā arī nesaprotu, ko. Manuprāt, pārāk daudz laika aiziet tam, lai par to domātu, izņēmums ir olimpiskās spēles vai kas tāds. Lai tā vienkārši pasportotu, neredzu jēgu tik šausmīgi iespringt.

 

p.s. Saldumus un limonādes riju nejēgā.

Link to comment
Share on other sites

Tam es piekrītu, es to tā arī uztveru un daru. Bet katru reizi, kad mēģini iedziļināties, kas kurā dienā pirms tautas amatieru mača jāēd un kā visi tie treniņu cikli jātaisa, es sāku domāt par to, vai tā tiešām ir atslodze. Gribētu saprast, kā domā citi un kas viņus motivē skrupulozi sasvērt pareizas ēdiena proporcijas utml.

Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi, skrupulozi jaiespringst uz to ir varbūt pirmās pāris nedēļas, pēc tam tas viss aiziet pilnīgā automātā. Pilnīgi nejūtu nekādu apgrūtinājumu, rezultātā paikā tērēju mazāk $, virtuvē pavadu mazāk laika... Vairāk $ un laika paliek citām nodarbēm, par iegūto veselības un fiziskās formas ziņām nemaz nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, jāiespringst jau ir tikai sākumā, kamēr visu izpēti, uzzinu, kas ir kas. Varbūt nedaudz pārbaudi uz sevis, kas tev labāk. Bet pēc tam dzīves kvalitāte uzlabojas ļoti, ļoti uz augšu un to jau te vairāki cilvēki ir minējuši no savas pieredzes un es to varu tikai apstiprināt.

 

 

 

Simpsons te ierunājās par spiegiem, tāpēc atausa atmiņā viens notikums.

Bija pirms laika Latvijā vienas lielas ASV IT izstrādes kompānijas filiāle. Kompānija nodarbojas ar IT drošības saistīta softa izstrādi. Darbinieki bija 50% latvieši, 50% krievi. Filiāli aiztaisīja, jo bija pamatotas aizdomas, ka kods plūst prom uz austrumiem. No visiem darbiniekiem praktiski visus latviešus paņēma uz ASV strādāt, bet nepaņēma nevienu krievu. Un nejau viņiem kvlaifiācija bija zemāka. Tas tā pārdomām par lojalitātes un uzticamības svarīgumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja ej uz tirgu pēc laukos audzēta gurķa

es neeju, ieperkos tai pašā maximā, rimi vai supernātā (tur biezpiens labs). Visa tā eko-produkcija ir tikai matu skaldīšana, nu nebūs tas maximas gurķis ar neko sliktāks par LV "eko-gurķi" 

Link to comment
Share on other sites

Simpsons te ierunājās par spiegiem, tāpēc atausa atmiņā viens notikums.

Bija pirms laika Latvijā vienas lielas ASV IT izstrādes kompānijas filiāle. Kompānija nodarbojas ar IT drošības saistīta softa izstrādi. Darbinieki bija 50% latvieši, 50% krievi. Filiāli aiztaisīja, jo bija pamatotas aizdomas, ka kods plūst prom uz austrumiem. No visiem darbiniekiem praktiski visus latviešus paņēma uz ASV strādāt, bet nepaņēma nevienu krievu. Un nejau viņiem kvlaifiācija bija zemāka. Tas tā pārdomām par lojalitātes un uzticamības svarīgumu.

 

Tipisks "vaņku", "vaļeru" un "sašu" žurcisms. Starp citu, baumo, ka ir vai arī reiz bija (ja tā labāk) kāda arī no rietumiem ienākusi IT kompānija Latvijā, kurā strādā pārsvarā krievvalodīgie un kurā nav reta tāda parādība kā darbiniekiem nozagtas personīgās mantas (mobilie, nauda utml.) pie tam, tādās situācijās, kad loģiski ir skaidrs, ka vainīgie ir starp uzņēmuma darbiniekiem. ;)

Link to comment
Share on other sites

īsti drošs par kvalitāti vari būt tikai, ja pats vai tuvi radi to izaudzē

tik tad tā sezona sanāk pavisam īsa - savi tomāti būs 1,5 - 2 mēnešus, ko lai ēd pārējo laiku?

 

Veselībai vislabākais variants, ka vasarā (sezonā) audzē ļoti daudz un nopērk lielu (vairākas saldētavas), kurā visu glabā sasaldētu un, kad grib atsaldē, vērtības zudums ir minimāls, salīdzinot ar pilnīgi svaigu produktu. Bet šis ir visai dārgs variants gan nepieciešamo saldētavu iepirkumu, gan elektrības izmaksu dēļ. Cita lieta, ja ražo pats elektrību laukos. :)

 

Piemēram, sezonas laikā novāc 100kg zemenes un sasaldē - labi ja pietiks līdz nākamai sezonai, taču, kur tās visas glabāsi. ;) Līdzi ir ar citiem kvalitatīviem sezonas augļiem, ogām, dārzeņiem, zaļumiem kā tomātiem, spinātiem, rabarberiem utt.

 

Risinājums - uzstādīt savu mini elektrostaciju laukos pie mājas, iepirkt vairākas ietilpīgas saldētavas, kuras glabāt brīvā un sausā vietā mājās, pieslēgt pie pašu ražotās elektrības un tad nu tu varēsi dzīvot samērā "zaļi", ekonomiski un veselīgi! Nu nevar visu gribēt! :D

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...