Jump to content
php.lv forumi

Strādāšana no mājām un veselīgs uzturs.


Mr.Key

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kas tad tā par attieksmi? 

Baigi lielā pieredze man nav. Pavisam kopā ir aptuveni gads.

Tieši mta eju aptuveni tikai 6mēnešus. (sapratu, ka esmu pielipis pie krēsla). Pirms tam ar starplaikiem MMA (gan LV, gan IE) 

 

Principā, ko pats uzskatu par svarīgāko ir tieši aizsardzība. Ja pirms tam (pirms sāku iet pasparingoju ar amatieru bokseri) laidu cauri sitienus, acis taisījās ciet, kad sita un sitieni gāja cauri, tad tagad principā redzu katru sitienu, nav tā "acu aizvēršana praktiski" (jo svarīgi ir redzēt, ko pretinieks dara) un jā - arī blokus tad var redzēt, kad un kur jāliek. 

 

Man vienmēr ir paticis ar kājām mētāties :D tāpēc tur īpaši nav ko teikt. Špagats gan vēl nav ;[

 

Bet tas par urlām ir galīgi garām. Nezinu, kur Tu esi kko tādu dzirdējis. Jā - pārsvarā nodarbības notiek krievu valodā, bet tas netraucē arī treneriem, ja cilvēks kaut ko nesaprot, paskaidrot to viņiem latviešu valodā.

 

Un urlas pārsvarā ir tikai uz ielas (protams ir atsevišķi indivīdi, bet ne pie Mums). 

 

Kolektīvs - SUPER! 

Link to comment
Share on other sites

Bet tas par urlām ir galīgi garām. Nezinu, kur Tu esi kko tādu dzirdējis. Jā - pārsvarā nodarbības notiek krievu valodā, bet tas netraucē arī treneriem, ja cilvēks kaut ko nesaprot, paskaidrot to viņiem latviešu valodā.

 

Pag, nu ja tu esi programmētājs, tad taču galva tev kaut cik strādā, ja vien nav jau atdauzīta. Nu sāksim ar to, ka treniņu nodarbības notiek krievu valodā. Tātad, saistībā ar šopirmais jautājums - kurā valstī un zem kādiem likumiem tu atrodies , dzīvo, trenējies un strādā? Un nākamais jautājums - ko nosaka šīs valsts likumi attiecībā uz valodu, sākot jau ar konstitūciju? Uz poda vai savā ģimenes lokā tu vari sarunāties kaut turku valodā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu galīgi stulbs esi? Cik var braukt augumā ne-latviešiem? Man šķiet, ka tu esi atdauzījis galvu! Zaglis būs zaglis — vai nu tas ir krievs, latvieties vai ebrejs.

Edited by daGrevis
Link to comment
Share on other sites

Tu galīgi stulbs esi? Cik var braukt augumā ne-latviešiem? Man šķiet, ka tu esi atdauzījis galvu! Zaglis būs zaglis — vai nu tas ir krievs, latvieties vai ebrejs.

 

Tāpat arī okupants ir okupants - vai tas krievs, ukrainis, ebrejs, azerbaidžāns vai tatārs...

 

P.S.

 

Bet mūsdienās jau laikam ne pie komunistu genocīda (militārā, civilā, okupācijas) neviens neesot vainīgs, jo nav notikusi tiesa (kā Nirnbergas)... ;)

Ak jā, viens vainīgais esot - Staļins! :D Nu jā, neiebalzamēts noziedznieks un mironis, tipisks "grēkāzis", mūsu čekisti un kara noziedznieki gan ne pie kā nav vainīgi tāpat kā tie okupanti, kuri kopā ar savām "atvasītēm" joprojām šeit dzīvo un aktīvi piedalās dažādos valodas referendumos un tas vēl būtu tas mazākais no viņu nedarbiem...

Zini, stulbs tomēr esi tu!

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja tu esi tā "ieciklējies" uz to krievu valoda, tad tās nu ir tavas problēmas.

Kā jau minēju. Treneris var paskaidrot arī latviski. 

Mūsu treneris vispār vada nodarbību abās valodās. Pusi latviski, pusi krieviski, man pat tas liekas tīri interesanti.

 

Katrā ziņā te jau sākas katrā personīgais viedoklis par lv/ru valodu. Tas ir tas pats, kad mani kolēģi heito mani par to, ka klausos krievu mūziku. A ko darīt, ja latviešu mūzika liekas garām? Katram savs. 

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Katrā ziņā te jau sākas katrā personīgais viedoklis par lv/ru valodu. Tas ir tas pats, kad mani kolēģi heito mani par to, ka klausos krievu mūziku. A ko darīt, ja latviešu mūzika liekas garām? Katram savs. 

 

Ar ko tu sevi identificē? Ar vienkārši cilvēku, ar divkājainu lopu vai ar kaut ko vairāk, piemēram, krievu, LR patriotu utml.?

Link to comment
Share on other sites

Es strādāju gan no mājām gan no biroja, darbojos vairākos projektos, gan savos gan citu uzņemumos, nopelnu ļoti labi, pieturos pie vesleīga uztura: Rīsi, biezpiens, vista, griķi, dārzeņi utt, vissu kurā ir pēc iespējas mazāk tauku un vairāk ogļuhidrati, apmeklēju sporta zāli 4x nedēļā un jūtos ļoti labi. Sāku veselīgi dzīvot tikai nesen un dažu mēnešu laikā jūtu pamatīgas atšķirības. Iesaku to darīt visiem kuri ikdienu pavada buroties kodus un ne tikai :)

Link to comment
Share on other sites

Simpsons Tu tak esi bīstams sabiedrībai ar tādiem uzskatiem.

 

Ar ko tu sevi identificē, Sasa? Pēc tam parunāsim par uzskatiem. :D Ar ko bīstams? Vari atbildēt konkrēti? Varbūt bīstami sabiedrībai ir tādi indivīdi, kas ienāk svešā valstī un uzskata to par savējo un veic genocīdu pret vietējo tautu, tev tā nešķiet, ko?

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

Kamēr vairums latviešu joprojām būs tuvāki savā līdzībā šādam tipāžam:

 

http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1566/PreviewComp/SuperStock_1566-748913.jpg

 

nevis šādam:

 

http://www.ntz.lv/wp-content/uploads/2012/04/20120903193431-zemessargs.jpg

 

tikmēr tas viss, ko es te saku un aicinu ir ļoti pamatoti un lietderīgi!

 

Bet par to "šizofrēniju" - pāriet uz nepamatotiem personiskiem apvainojumiem ir tipiska vājuma pazīme - tā jau ir sakāves atzīšana diskusijā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...