Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums: PHP programmētājs/-a


WorkingDay

Recommended Posts

Simpson, kāpēc tu brauc virsū ar personīgiem apvainojumiem? Labāk atbildi uz jautājumiem. Es zinu vēsturi, par konvecijām un starptautiskiem likumiem jau izteicos - kas nav skaidrs vēl? Bet kāpēc tu tagad jauc iekšā ko kāds ir darījis? Runa taču bija par juridiski nostiprinātu faktu par kolonistiem. Ja tas tā ir tad lūdzu rīkojies - sūdzi tiesā un deportē visus kolonistus:) Sūdzi tiesā kara noziedzniekus (ja tur vēl kāds vispār ir dzīvs un pie pilna prāta) vai vēl labāk - sūdzi tiesā viņu pēctečus :D

 

Ja tu man nepiekrīti, tev jāmaksā man 4K un jāiet svinēt. Vari izvēlēties ko svinēt.

 

Ir tāda avīze "DDD". Tās izdevēji (fronte) visādiem līdzekļiem cīnās par kolonistu repatriāciju, pagaidām bez panākumiem. Kāpēc? Tev kā vēstures zinātajām vajadzētu zināt, ka kolonistus tīšām šeit atstāja valdošais režīms jeb tā sauktais "4. maija režīms". Internacionālisms turpinās, tikai mūsdienās internacionālismu "politkorekti" jeb melīgi dēvē par "liberāļiem".

Starp citu, vismaz viens noziedznieks, Kononovs, jau tika notiesāts - tas pats, kuram Salašņu Centrs uz bērēm vainagu sarūpēja.

 

Galvenais iemesls kāpēc taisni šodienas režīms (Sorosa stipendiātu kontrolētais) nevēlas kolonistu repatriāciju ir viņu mērķis - izveidot šeit multietnisku sabiedrību, kurā tiktu izskausts nacionālisms pēc būtības. Bet kas tad ir nacionālisma lielā "nelaime" vai "ļaunuma sakne"? Nu gluži vienkārši tas, ka nacionālisms par prioritāti nosaka savas tautas pašnoteikšanos savā zemē un cenšas izskaust svešu kungu klātbūtni tajā (mūsdienās tie kungi var visu mūžu sēdēt aiz okeāna un kontrolēt visu šeit ar naudas palīdzību).

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu bet par to jau es saku - tie spēki ir par maz, ja arī tas būtu 100% juridiski sakārtots un visiem būtu tāda neapvaldāma vēlme. Te ir maza valsts pret lielu valsti. Vēl te ir maza valsts pret "cilvēktiesībām" un "liberastiju" pārņemto eiropu. Reāli šajā jautājumā neko vairāk kā pastiprinātu valodas kontroli dažos amatos un pāris sodiem nevar izdarīt. Tāda dekolonizāija ir nereāla.

Link to comment
Share on other sites

latvijā neredzu izaugsmes iespējas

Lai nu kurā nozarē, bet programmēšanā jau nu lokācijai ir sekundāra nozīme. Pazīstu vairākus programmētājus, kuri veiksmīgi strādā no Latvijas firmām ārpus Latvijas, pie tam viens no viņiem sākumā strādāja pats, bet ar laiku sāka algot palīgus un tagad jau tikai organizē palīgu darbu.
Link to comment
Share on other sites

Nu bet par to jau es saku - tie spēki ir par maz, ja arī tas būtu 100% juridiski sakārtots un visiem būtu tāda neapvaldāma vēlme. Te ir maza valsts pret lielu valsti. Vēl te ir maza valsts pret "cilvēktiesībām" un "liberastiju" pārņemto eiropu. Reāli šajā jautājumā neko vairāk kā pastiprinātu valodas kontroli dažos amatos un pāris sodiem nevar izdarīt. Tāda dekolonizāija ir nereāla.

 

Žīdi arī nav skaitliski liela tauta, bet viņu ietekme jūtama gandrīz puspasaulē. Protams, es neiesaku sekot žīdu piemēram, bet gan gudrību mēs varam izmantot un tā ir mūsu priekšrocība kā mazai tautai. Citu trumpju mums nav.

Edited by Simpsons
Link to comment
Share on other sites

*facepalm*

 

manai gramatikai nav sakara ar manām programmēšanas spējām... un ja tu domā savādāk netaisos ar tevīm strīdēties...

 

tev jau drīz piedāvās darbu google vai facebook, vai ne? jo skatos tev latviešu valoda ir augstā līmenī, un pēc tava teiktā tas ir pats galvenais, darba devējiem ļoti intrese gramatiski pareizi nokomentēts kods nevis kvalitatīvs kods...

 

pašlaik strādāju pie jau pie otrā projekta priekš http://www.boxbilling.mx/ un viņiem neintresē manas latviešu valodas prasme, ka arī mana gramatika, latvijā neredzu izaugsmes iespējas, tāpēc man arī principā ir vienalga, ko tu domā par manām latviešu valodas zināšanām

 

PS. Ja tik ļoti tevi uztrauc gramatika vaidzēja iet strādāt par latviešu valodas skolotāju ;)

wtf is that shit (rofl) lorem ipsum + vēl 500 lapā(http://www.boxbilling.mx/productos/quetzal) :D

Link to comment
Share on other sites

Žīdi arī nav skaitliski liela tauta, bet viņu ietekme jūtama gandrīz puspasaulē. Protams, es neiesaku sekot žīdu piemēram, bet gan gudrību mēs varam izmantot un tā ir mūsu priekšrocība kā mazai tautai. Citu trumpju mums nav.

Ja jau letiņiem būtu tādu īpašību, lai varētu kaut ko trumpēt, tas jau sen tiktu darīt un skat, iespējams, pat pārtrumpētu izredzēto tautu :) Bet nu nav to tādu īpašību tautas griezumā.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau letiņiem būtu tādu īpašību, lai varētu kaut ko trumpēt, tas jau sen tiktu darīt un skat, iespējams, pat pārtrumpētu izredzēto tautu :) Bet nu nav to tādu īpašību tautas griezumā.

 

Neapgāžams dabas likums ir tāds, ka ja dzīva būtne (piem., cilvēks) un tās tuvākie (ģimene) vai visa suga (tauta) grib izdzīvot, tad par to ir jācīnās. Cīnoties, tev pastāv tikai varbūtība zaudēt, necīnoties tu jau esi zaudējis.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau letiņiem būtu tādu īpašību, lai varētu kaut ko trumpēt, tas jau sen tiktu darīt un skat, iespējams, pat pārtrumpētu izredzēto tautu :) Bet nu nav to tādu īpašību tautas griezumā.

Vienīgais lielais vēstures pagrieziens, ko ir ietekmējusi latviešu tauta, ir Krievijas Impērijas iznīcināšana un PSRS pamatu nodrošināšana (starp citu kopā ar "izredzēto" tautu). Maksājam tagad vēljoprojām par savu senču grēkiem.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...