Jump to content
php.lv forumi

mans megaprodžekts, toolis ar kuru nošārēt ātri info


Recommended Posts

Tādus sūdus, kur dizainu ievada useris, vispār taisīt nevajadzētu.

 

Lietotājs ievada tekstu, viss. Ja tu proti atpazīt, ka tam tekstam piemīt īpašības, lai kaut ko no tā attēlotu citādi, tad atpazīsti un attēlo. Īpašības idejiski, piemēram, tekstā ir adrese, tātad to varētu attēlot iekš A elementa. Ja adrese izrādās tāda, kas ved uz attēlu, tad tur vēl var parādīt IMG elementu, utt.

Link to comment
Share on other sites

Tādus sūdus, kur dizainu ievada useris, vispār taisīt nevajadzētu.

 

Lietotājs ievada tekstu, viss. Ja tu proti atpazīt, ka tam tekstam piemīt īpašības, lai kaut ko no tā attēlotu citādi, tad atpazīsti un attēlo. Īpašības idejiski, piemēram, tekstā ir adrese, tātad to varētu attēlot iekš A elementa. Ja adrese izrādās tāda, kas ved uz attēlu, tad tur vēl var parādīt IMG elementu, utt.

Kādēļ  tā ? Īsti nesapratu tu tiešipar manu web runā, vai vispārigi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Te LV laikam visiem viss pohuj,ka viss tiek sapists???

Neesu konsultants,esmu noverotajs,un % 60 mana skatijuma majaslapas ko esu panemis prieksa ir vnk debili neaizsargatas/dazas grutak,vienalga uzlauzamas,te jus runajat par kodesanu,bet kur ir drosibas jautajumi,tur ta maza sadala? :D  Tip viss ir dros,pilnigi murgi,vare te iemest labus serverus ar sheliem LV,tak arprats!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...