Jump to content
php.lv forumi

mans megaprodžekts, toolis ar kuru nošārēt ātri info


Recommended Posts

Tā kā radās  nepieciešamība nedaudz tuvāk iepazīties ar web lietām sāku kautko lasīt un pētīt, bet vieglāk jau iemācīties darot. Toolis ar kurā ātri iemest kādu info. Labākā fīča ka lādē bildes uz augšo no clipboarda(Ctr+V) , tas gan FF un chrome tik strādā.

 

http://flashblish.com/

 

tūlīt sekos arī jautājums, bet citā sadaļā :)

Link to comment
Share on other sites

Ja es varu palaist lietotāja vārdā javascriptu, tad tas nozīmē, ka es varu prakstiski darīt jebko, ko var darīt  lietotājs. Tas nozīmē, ka es varu likt skriptam likt rakstus, kurš satur to pašu skritu, tādā veidā portāls pārpildās ar rakstiem, kuri satur ļauno kodu.

Viens no risinājumiem ir tīrīt html-u ar htmlpurifier

Link to comment
Share on other sites

whitelistā parasti iekļauj ne tikai atribūtus, bet arī to vērtību atbilstību noteiktiem paterniem. Bet nu jā, arī neuzmanīgi veidots whitelists var radīt caurumus.

Pie tam ne vienmēr pietiek ar whitelistu, bieži problēmas var radīt arī kombinācijas.

Pirms kāda laika vienā lielā lapā atradu XSS. Tika izmantots tooltip plugins, kurš tooltipus taisīa no noteiktas klases elementiem, bet, lai tooltipu saturs būtu smuks, tajos varēja rakstīt šādi:

 

<div class="tooltip">[[b]]Hello[[/b]] World</div>

 

Bet html iztīrītājā bija atļautas klases. Rezultātā varēja ievietot kodu, kuram uzbraucot ar peli, tika atvērts tooltips un palaists skripts:

 

<div class="tooltip">[[script]] alert(1); [[/script]]</div>

Kā var redzēt, katra no komponenetēm atsevišķi apdraudējumu neradīja, taču kopā tas radās.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...