Jump to content
php.lv forumi

kāda valodā un kā? (desktop app)


Recommended Posts

Radās ideja kaut ko uzmočīt, bet īsti nezinu pat kādu valodu tur izmantot un ar ko sākt un vispār keyword'us pēc kā meklēt.

 

Ideja ir sekojoša.

Ir desktop'a programma. Kuru ieslēdzam. Viņš ielogo iekšā ar datiem ar kuriem var ielogoties weblapā un tas pagaidām arī būtu viss. (vēlāk protams ir domāts kko savākt un sūtīt uz web serveri, bet tas viss ar laiku).

Vispirms gribas kaut ko "basic" iemācīties.

Tas varētu būt c++ vai kas cits? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Java vai C#. Ar priekšroku Java. 

 

Nav gan skaidrs, kā ielogo, kur ielogo, etc. Domā kā aplikācja autentficē un pēc tam nomet autentifikācijas kuukiju uz diska pārlūkam? Vai pārlūkā atver craftotu URL? Vai ko? :> 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

F3llony, nu doma ir pavisam vienkārša. atver programmu, kur var ielogoties tā pat kā ejot teiksim lapā www.domains.lv. Vot par to kā programma pārbaude autenticifējies ir vai nav man īsti skaidrs nav. (weblapā viss ar kukijiem ir). 

ja ar craftotu URL, tu domā kaut ko līdzīgu, ka visu laiku linkam tiek līdzi padots kkāds parametrs, kas attiecīgi nozīmē ir ielogojies vai nav, tad nezinu vai tas būtu tas labākais variants. 

 

Hm, jau divi par java. Sākšu laikam lēnām čekot viņu. 

Esmu gatavs uzklausīt dažādus ieteikumus, jo ar ko tādu ņemšos pirmo reizi, tāpēc jebkura atbilde domāju, ka derēs par šo tēmu. 

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

C# varētu būt ka ir vieglāk. Ja pareizi saprotu nepieciešams vienkārši ielogoties ar Webapp datiem, tad vispirms vajadzēs piekļuvi DB, var skatīties googlē kā ar c# piekonektēties MySQL vai kādai citai eksistējošai DB. Javā jau apmēram tas pats  - vispirms jāpiekonektējas DB. .Net t.i. c# noteikti arī var veidot sesijas ar kukijiem utt. Javā īsti nezinu, bet gan jau kaut ko līdzīgu arī var.

Edited by karlis-15
Link to comment
Share on other sites

nē, nē v3rb0. Man principā ir vienalga ar kuru valodu. Es tieši no Jums gribētu zināt, kura būtu tā labākā. 

Hm, pačekoju #c + konekciju pie db un pagaidām baigi ceļi trīcēt vēl nesāk :D 

atradu pat klasi, ko varētu izmantot http://www.codeproject.com/Articles/43438/Connect-C-to-MySQL

 

bet nu jāsāk ar pašu pirmo. Jūs bļaujat, ja jautājumi vairs nav par tēmu ;)

 

Man ir nepieciešams izveidot instalāciju vai vnk .exe failu, kuru atverot man kaut vai ir balta lapa. Tas ir iespējams ar c# un varbūt kāds minimāls piemērs tam ir vai keywords? 

Link to comment
Share on other sites

Jā taisīsi C#, vajadzēs visual studio, pēc tam kad nokompilēsi projektu iekš visual studio, automātiski būs .exe fails ar jauno programmu, kuru varēsi palaist visur kur ir .net frameworks. Ja taisīs Javā varēsi palaist ne tikai iekš Windows, bet visur kur ir Java virtual machine.

Ja gribi pamēģināt uztaisi jaunu WindowsApplication projektu un palaid, redzēsi kā tas apmēram notiek.

Edited by karlis-15
Link to comment
Share on other sites

Kaut senāk mēģināju vienu desktopa app kompilēt gan ar mono linuksī gan windowsā ar visual studio - sanāca un darbojās abos, linuksī smuki gtk logi bija.

Ja nav vajadzīgs advancēts un/vai m$ only ui varbūt mono ir pietiekami izaudzis lai app būtu 'crossplatformīga' bez lielas bakstīšanās.

Link to comment
Share on other sites

karlis-15 - tu ar klienta puses aplikāciju ļausi slēgties klāt servera puses mysql aplikācjai? Monodevelop? Jocīgs esi? 

 

Kavacky, ej pilnīgi legāli izlasi express licenci. Gudrinieks. Autors nekur nav teicis, ka nekomerciāls apps.

 

Izskatās, ka autoram vajag vienkāršu browser frame. Kam - nav skaidrs. Varbūt var paskaidrot sīkāk? 

Link to comment
Share on other sites

jau esmu novilcis visual studio un mēģināšu kko uzcept gaisā.
Paldies par atbildēm.
 
F3llony, gala rezultāts ir domāts, ka lietotājs palaiž programmu, ielogojas, izspēlē vienu noteiktu pc geimu pēc kuras automātiski savācas statistika un augšupielādē viņu lapā. (vairāk vai mazāk šis ir testam un intreses pēc to gribas uztaisīt, bet, ja gala rezultāts būs labs, tad tas būs super! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...