Jump to content
php.lv forumi

Wordpress programmētājs/a


foxsk8

Recommended Posts

Meklēju palīgu / palīgus dažādu Wordpress risinājumu izstrādē. 

 

Prasības kandidātiem:

 

- pārsvarā viss standartā, nekā jauna nav jāizdomā: php, sql, jquery. 

- wordpress uzbūve, pamatprincipi, plugini, custom fieldi, postu tipi, utt.. 

- jāmāk pielāgot gatavi, maksas wordpress skini, ādiņas

- jāmāk pašam uzbūvēt savu skinu, izmantojot pluginus, wordpress funkcijas, dokumentāciju, piemēram http://winthecustomer.com/

- spēja orientēties citu cilvēku rakstītā kodā, saprast to un izmantot, pielabot, papildināt.

- spēja plānot savu darba laiku, lai nav tā, soli pirmdien, pabeidz 5dien. 

- spēja normāli komunicēt (ir bijuši tādi, kuri pat klausuli nevar pacelt vai visu vēlas rakstiskā formātā)

 

Nebūs jādara:

 

- jātaisa dizains, flaši un jātēlo orķestris

- nebūs jāklausās ka tieši klienti bļauj uz tevi, attieksme no manis kā pret cilvēku, nevis suni.

 

Darba vieta:

 

- no mājām, kojām, meža vidus :)

 

Nodrošinu:

 

- jau gatavas iestrādes funkcijas, jāsaliek, jāizmanto

- gatavus pluginus, kuri jāpieslēdz, jāizmanto, jāstrukturizē

- help dažādās niansēs un lietās

 

Darba samaksa pēc vienošanās, gabaldarba princips.

 

Sūtot pieteikumu: Iekļaut portfilio (strādājošus linkus uz projektiem), darba pieredzi tieši ar Wordpress sistēmu (strādājošus linkus uz projektiem), varbūt kādu CV. 

 

Pieteikumu sūtīt uz: info at styleweb.lv

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: xPtv45z: uz phpbb man stāv notepad projekts, kurš no sākta gala arī ir bijis phpbb (bet ja skaties, tas pats php, sql tur vien apakšā arī dzīvo, izvads tikai nosaka, kas tas būs, forums, blogs, lapa, vai kas cits (kad to kāds jel sapratīs)), kur drīzumā tiks palaista jaunā versija ar portālu Wordpresam un phpbb3 forums, kurā būs apvienots lietotāju sesijas, viens lietotājs visam. 

Link to comment
Share on other sites

DG. Kamēr cilvēkam būs tāda attieksme pret citiem, viņa dzīvē nekas nemainīsies. 

 

xPtv45z: Arī šis php.lv forumas ir maksas, nav paškodēts, kaut gan ja saliktu visus lietotājus, programmētājus vienā angārā, varētu uztaisīt arī šo from ground. Palielam, who cares? 

Link to comment
Share on other sites

Foruma engine priekš foruma, nevis foruma/bloga engine priekš inet veikaliem utt. Atšķirību redzi?

 

Paskatoties, to kādus brīnumus "CMS kareivji" sataisa, tad tādas taisnas rokas es nemaz negribētu. Man kaut kā nešķiet normāli, ka vairāki pdf (no 1-8mb) faili tiek dublēti pie vairākiem produktiem tikai tāpēc, ka CMS citādi neļauj failu norādīt pie noteiktiem produktiem un lapas izmēra apjoms, no potenciālajiem ~50Mb izaug līdz >1Gb. Vai kad produkta apraksts (tabula izmērā 15*5), tiek iekopēts vairākos(8) WYSIWYG laukos tikai tāpēc, ka tabulas headingi nepieciešami dažādās valodās un ja klients grib pamainīt vienu parametru, tad tas jālabo N vietās, jo CMS savādāk aprakstus neļāva pievienot.

Piemēram, šāda lapas darbība arī ir pilnīgi "normāla" - http://www.hotelezeri.lv/ipasais-piedavajums/cms-warriors

 

Kamēr Jūs taisat vizītkaršu tipa lapas konfigurējot pluginus un "kodējot" html, man nav nekādu iebildumu.

Link to comment
Share on other sites

Kad klienti būs pirktspējīgi, un varēs maksāt par custom CMS izstrādi, tad arī mazām firmu lapām tiks veidots kaut vai paškodējums. Es nevienā brīdi nepieminēju to, ka advancētām lietām kaut kur tiek izmantots phpbb, kāds tam vispār šeit ir sakars. 

 

Kas attiecās uz inet un wordpress, Wordpress ir CMS platforma, iestrāde, sauc kā tu gribi, kurai tiek izstrādāti moduļi, plugini, ir maksas, ir bezmaksas vai pats taisi savu moduli custom no nulles. 

 

Ok ņemsim otrādi, firmas lapa, ar produktiem, tu taču tagad neveidosi savu CMS no nulles, klients nepārmaksās par to, lai tu tikai varētu pēc tam grozu, pasūtīšanas formu smuki uzrakstīt no nulles klāt, papildināt, kaut gan tuvākā nākotnē. 

 

Ir specifiski projekti, kur ērtāk un labāk to visu tiešām darīt no nulles, lai nesanāk tā, kā tevis aprakstītā piemērā, ja klients to spēj pavilkt, nav problēmu. 

 

Un bieži vien, gala klientam vajag rezultātu, nevis programmētāja atskaites par to, ka to var uztaisīt un to viņš nemāk uztaisīt, vai kāds kaut ko ir uztaisījis nepareizi. Viņš maksā par rezultātu, nevis tavām problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Parasti tie custom cmsi ar "ideālajiem querijiem", skatoties lietotāja acīm, ir pilnīgākā draza.

Kad es vienam klientam parādīju, ka varbūt arī user friendly admins (Wordpress admins) un ka bildes var pievienot vienkārīs čupu bilžu ievelkot cmsā, viņam acīs prieka asaras saskrēja :)

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl jāpiekrīt Kasspars. Latvijas robežās neesmu redzējis nevienu komerciālu cms, kurš būtu lietojams. Un neesmu es redzējis varbūt tikai mazo kantoru tik pat lielos cms. Par ārzemēm runājot, gan ir cits dīls. Lai gan arī tur viss ir tālu no rožainā.

Link to comment
Share on other sites

Ir divas grupas programmētāju:

1) Inhouse

2) Freelance

 

Pirmie parasti nekad klientam pa tiešo neatrāda savu programmēto un te viss ir atkarīgs no vadītāja. Varu derēt, ka viņi arī tie, kas bļauj, ka WP ir sūds

 

Otrie parasti paši klientam demonstrē savu sastrādāto. Un man piemēram ir kauns atrādīt kaut ko neglītu, neertu, gļukainu. Tāpēc domu par savu CMS jau sen esmu atmetis, jo man fiziski nav tik daudz laika, lai admin interfeisu noslīpētu tik iedeālu kā WP

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka WP nav sūds, jo tur ļoti plaši tiek pielietots OOP, MVC, līdz ar to kods ir viegli uzturams un pielāgojams.

 

 

Par MVC savus vārdus ņemu atpakaļ, pārsteidzošā kārtā priekš tā viņam ir plugins!!!!111oneone http://wordpress.org/extend/plugins/wp-mvc/

Edited by xPtv45z
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...