Jump to content
php.lv forumi

Pārdodu filmu portālu.


Tagadunsheit

Recommended Posts

Filmu portāls bāzēts uz embed tehnoloģijas, tas nozimē, ka pašiem filmas
nav jāhostē, bet tās atrodās uz vk.com veidīgiem portāliem. Mājaslapa
trijās valodās, ir pieslēgtas Facebook, Twitter, Draugiem Like pogas.
Facebook komentāru sistēma. Pievienotas vairāk kā 13 000 epizodes. Ir
skripts, kas dzēš ārā neaktīvos video. Pievienošanas sadaļa. Hostinga
izmaksas 5 eiro mēnesī. Domēns iekļauts cenā. Cena 200 ls

 

http://kinoclub.lv/

 

[email protected]

 

tel. 25409835

 

p.s uz nomaksu netirgoju, un citus varjantus nepiedāvaju. Sročna vajag kāpi :(. Var atsevišķi dabūt filmu DB jūsu lapai.

 
Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju tas ir embed tipa portāls. Par video autorību lapas īpašnieks neatbild. Par to drīzāk atbild persona, kas pievieno doto video VK portālā vai pats vk. Līdzīgi, kā draugiem.lv neatbild un nedzēš video, no citiem portāliem. Tāpēc uzskatu, ka jā. Pastāv risks, ka pa laikam filmas dzēš arā no VK par autorības pārsniegšanu, šādā gadījuma skrips to filmu automātiski izdzēš no portāla.

 

Fellony, es tavu dzīvi arī varu nopirkt ar vienu ķieģeļa pisaku. Es apzinos šaras būtību šajā visā, bet es ir iegūldīts darbs skriptos lapā, kā arī domēns ko maksā. Uzskatu, ka iegūldītais darbs ir tā vērts. Var jau nopārsingot ko gribi, bet tas viss jasaliek pa sadaļām un ir jaizveido lai var pasniegt cilvekiem.

 

Jebkurā gadījuma, kādam var gribēties jau visu gatavu, un uzreiz. Kas var uztaisīt savu lai taisa.

Edited by Tagadunsheit
Link to comment
Share on other sites

Kad būsi salicis visas tās aizsardzības,varētu piedūrienam uzrīkot kādu  challenge - kurš pirmais noripos to tavu 200Ls vērto bāzi :) Labojot kļūdas jūtami celsi Купи-продай biznesa kvalitāti un pievienoto vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju tas ir embed tipa portāls. Par video autorību lapas īpašnieks neatbild. Par to drīzāk atbild persona, kas pievieno doto video VK portālā vai pats vk. 

 

Stāsti nu savas pasakas bērnudārzniekiem. Es tavā vietā ar steigu to lapu likvidētu un savus kontaktus no turienes novāktu :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...