Jump to content
php.lv forumi

PHP meetup


F3llony

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Es nevēlos bāzt visu vienā putrā kaut kādās N platformās. Negribu forsēt cilvēkus reģistrēties kaut kur, ja tas nav galēji nepieciešams. Piemēram, es tajā lapā neesmu un diez vai jēl kad būšu. Gforma pagaidām pieklājīgi pilda savus pienākumus šajā sakarā.

2. Šis events ir kā stand-ups. Ja noritēs kā plānots, ir padomā vēl citas aktivitātes AFK komūnas veidošanai LV. Attiecīgi savā uz PHP mērķētā platformā un formātā. Neiegrimstot detaļās, ideja par pastāvīgiem PHP eventiem LV man ir jau sen. Topiks noderīgajos linkos mani pamudināja rīkoties nedaudz ātrāk, kā paredzēts. 

Link to comment
Share on other sites

Es arī esmu pieteicies, ja kas. (ja nu kāds tāpēc negrib pieteikties :) )

 

Tātad pa lielam jau mēs tīri par php baigi nediskutēsim, nezinu vai tur pa lielam ir ko diskutēt, katras relīzes changelog analizēt? Jāskatās globālākas tēmas, līdz ar to tas var arī nebūt tikai php. kādas tēmas varētu būt sākumā? Freimworki, pear, zend, caching, code formatting, patterni/antipatterni. Jotālāk rok jo attālāk no paša php. Līdz ar to vai nebūs tā, ka beigās būs vienkārši analogs jau tam pašam devclub un techubam? es neesmu pesimistisks, gribu saprast kam gatavoties, kāda līmeņa meetups tas varētu būt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...