Jump to content
php.lv forumi

Darba cena (Joomla)


lostz

Recommended Posts

Un tagad paskatāmies uz studentu kurš pēc 3 dienas 4BK apmeklējuma , vairs nav naudas  autobusam uz mājām .

 

Man vajag šito un šito 25 Ls ? Davaj . Vakarā Commits un āmen .

 

 

Metam nu mieru  es laikam forumus mazliet sajaucu kā nekā nekad mūža neesmu php failu atvēris :hihi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaxc, 6. un 7. vietām samaini. :) PPS un PPA veido un saskaņo pirms programmēšanas. Fundamentāli.

Tas bija uz ātru roku rakstīts - apmainīju.

Un tagad paskatāmies uz studentu kurš pēc 3 dienas 4BK apmeklējuma , vairs nav naudas autobusam uz mājām .

Pēc šāda teksta, vien jau ir skaidrs, kada būs lapas "kvalitāte" ( ja to rezultātu vispār var kautkādā vārdā nosaukt ) un klients pēc 2 mēnešiem meklēs profesionāli, jo studentiņš ir kautkur nozudis un dabūjis sev jaunu ZZ nummuru. Tākā piedod, tavs teksts neiztur kritiku.

 

Tālāk paskatīsimies ko mūsu 23. gadīgais Hardcore programmētājs studentiņš ( aka Zuks ) māk/var uztaisīt/menedžēt par 25Ls, laigan ko tur daudz, lasat paši: http://audi-style.lv/forum/topic/45-ieteikumi-un-gluki-saita/page-25

Link to comment
Share on other sites

Prieks iepazīties :hi:

 

Man amats nav web programmētājs , tas ir hobijs , bet as(webs) ir bezmaksas  tas tā lai te nerastos visādas gudrības :)

 

Aizskāru kādu ProDev ? Ka ir džeki kas pa dvacāru uzceps pankūkas un pa papildus dvacāru arī apgriezīs uz otru pusi ?

Edited by zuks
Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau visu attiecināt  kā milzīgu unikālu projektu , šī problēma  Latvijā man liekas ir katrā ar IT saistītā uzņēmumā . Es rakstu par to ka ir arī citādāki džeki kuri nav ierūsējuši mīkstos krēslos un attiecīgi About lapu uztaisīs 25 Ls dizains + cik nu jākodē(kaut kur jāpaņem gatavs)!
Gribi teikt ka pro dizaineris pelnīs vairāk par 25 Ls stundā ? Muļķības tā Latvijā nenotiek.

Edited by zuks
Link to comment
Share on other sites

Onka, nesatraucies es pārzinu visus šos posmus tiesa devam ar tiem nav gandrīz nekāda sakara izņēmums ja visu dara individuāli , kamēr tu rakstīsi pārīti LI lai klients neapmaldās ABOUT lapā es aiziešu  vēl kādas 3 uztaisīšu vismaz līdzsvarosim situāciju

Link to comment
Share on other sites

Nevajag jau visu attiecināt  kā milzīgu unikālu projektu , šī problēma  Latvijā man liekas ir katrā ar IT saistītā uzņēmumā . Es rakstu par to ka ir arī citādāki džeki kuri nav ierūsējuši mīkstos krēslos un attiecīgi About lapu uztaisīs 25 Ls dizains + cik nu jākodē(kaut kur jāpaņem gatavs)!

Gribi teikt ka pro dizaineris pelnīs vairāk par 25 Ls stundā ? Muļķības tā Latvijā nenotiek.

 

nu bet uztaisi man to dizainu, es pavisam nopietni. tikai html un logo, bez joomlas. raksti pm, paskatīsimies uz taviem darba augļiem.

Link to comment
Share on other sites

zuks, Par to, kas Latvijā notiek var spriest tikai tie, kas Latvijā arī kaut ko dara. Pro dizaineri pamatā vispār darbu neskaita stundās, jo tas ir savdabīgs radošs darbs un radošu darbu dara nedaudz savādāk. Taču pārrēķinot, ir zināmi pāris Latviešu dizaineru kas ar saviem dizaina darbiem vienā mierā pelna arī savus 50, 70, 100 un pat vairāk latus stundā. Hell, Asv, Uk un Vācijas vidējais web dizaineris vēsi pelna savus 30-50 latus stundā īpaši neiesvīstot. 

Par 25Ls dizainu uztaisīt nevar. Hell, par 25Ls pat konceptu sazīmēt nevar. Par 25 latiem tu vari nopirkt kaut kādu lētu templeitu un to pēc tam tālāk pārdot. Par laimi šāds biznesa modelis kā likums lemts neveiksmei. 

Tev nav absolūti nekādas izpratnes, kā tas notiek realitātē. Pārstāj malt savas muļķības. 

 

Par to, ka Latvijas vidējais zuks vienkārši savā mentalitātē nespēj uzsūkt, ka kaut kas maksā daudz vairāk, kā viņam liekas ir tikai vietējā zuks problēma.

 

Also - http://www.gracesmith.co.uk/why-web-design-doesnt-cost-40-2/

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...