Jump to content
php.lv forumi

Darba cena (Joomla)


lostz

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

>> Priekš parastas informatīvas/vizītkartes stila lapas, kas bāzēta uz joomlas.

 

Dizains internetā maksā 10-20 euro , torentos var nolādēt pa velti , daudziem "developer" nāk pat līdzi  pamācība kur ko un kā likt , Joomlā kkas ir arī jākodē priekš vizītkaršu lapas  ?  :hihi: 

 

20 ls vari paprasīt nu ja pa maz "mošk" 25 

 

ok, uztaisi man lapu pa 25, logo, dizains, html. nevajag pat joomlu.

Link to comment
Share on other sites

Klients maksā par profesionāļa darba stundām un tur ir vienalga vai tu taisi lapu uz Joomlas vai taisi savu CMS no nulles.

Cena veidojas iztērētās "darba stundas" x "stundas likme latos". 

Normālas firmas (algas maksā ar nodokļiem) stundas likme ir kā minimums 25Ls

 

Menedžeris runā ar klientu, Dizaineris zīmē, programmētājs taisa psd->html un liek Joomlā.

Gribētos redzēt, kā to var izdarīt par 1, da kaut vai pa 5 stundām

 

@zuks Gribētos redzēt, kas notiktu mirklī, kad klients tavam torrentos novilktajam dizainam paprasītu nedaudz "palielināt to", "samazināt šito". Tad arī parasītu 25Ls?! :haha:

Link to comment
Share on other sites

Man tiešām ir žēl arī tos uzņēmējus kas savam biznesam par mājas lapu ir gatavi maksāt tikai 25 Ls, tad labāk vispār nevajag mājas lapu. Mūsdienās tomēr uzņēmuma mājas lapa spēlē diezgan lielu lomu, it īpaši ja uzņēmums darbojās sfērā kur ir konkurence. Citreiz ieejot kādā lapā negribas ne firmas produkciju ne pakalpojumu, tikai dēl mājas lapas kur neko nevar atrast vai viss ir kā 90'os.

Link to comment
Share on other sites

Man tiešām ir žēl arī tos uzņēmējus kas savam biznesam par mājas lapu ir gatavi maksāt tikai 25 Ls, tad labāk vispār nevajag mājas lapu. Mūsdienās tomēr uzņēmuma mājas lapa spēlē diezgan lielu lomu, it īpaši ja uzņēmums darbojās sfērā kur ir konkurence. Citreiz ieejot kādā lapā negribas ne firmas produkciju ne pakalpojumu, tikai dēl mājas lapas kur neko nevar atrast vai viss ir kā 90'os.

Nu bet ja ir pieprasījuma , kāpēc lai nebūtu piedāvājumu  ? Ir tak ar kas pa 25 uztaisīs 

 

 

 

nē, 25 ir ok, ko tu tos lielībniekus klausies. uztaisi man dizainu.

pagaidi es nobeigšu darbus pa 20Ls/h un tad  :D 

 

Kādu tev vajadzēs ir kkas sirdij tuvāks ? Vai man improvizēt un visu laist pašplūsmā ? 

Edited by zuks
Link to comment
Share on other sites

kāda pašplūsma? man ir vīzija un tam visam jābūt realizētam.

http://www.bestofjoomla.com/index2.php?option=com_bestoftemplate&task=demo&no_html=1&id=5078

 

Piemeklēju tev kaut ko tuvāku :) 

 

Mēs tur tjap ļap šo to varam pamainīt , piekrāsot  rēķinu uz iestādi vai kā ? 

Edited by zuks
Link to comment
Share on other sites

zuks, tu nesaproti izstrādes pilnu ciklu laikam.

 

Pieņamsim, ka es vēlos nopelnīt 10Ls stundā ar ātro projektu:

 

1. Pirmā tikšaņās ar klientu ( specifikāciju izrunāšana ) ( 2-4h );

2. Skiču izeidošana ( 3-4h );

3. Otrā tikšanās ar klientu / skiču atrādīšana ( 1-2h );

4. Skiču pilnveidošana, jaunu papildus parametru izstrāda ( 3-4h )

5. Trešā tikšanās ar klientu, gala lēmums ( pieņemsim, ka tikām tik tālu ). ( 1-2h );

6. PPS un PPA aprakstu izveide ( ~4h )

7. Lapas izstrāde ( pieņemsim, ka tā ir tā pati Joomla ) + dizaina izveidotā dizaina griezšana un pielāgošana ( 2-3h ).

8. Lapas prezentācija un nodošana ( ~2h ).

 

Tātad, esam kvalitatīvu sīko lapeli uz ātro uzcepuši. Tagad parēķinām, cik tas izmaksāja: 180 - 250Ls.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...