Jump to content
php.lv forumi

VipMovies.ucoz.lc


Recommended Posts

Acīmredzot, Tu īsti nesaproti, ko dari, vai ne? 

 

1. Tavs filmu portāls ir pretlikumīgs. Tu esi noziedznieks. Tas uzrakstelis lapeles apakšā, par to, ka Tu ne par ko neatbildi ir kaķim zem astes.

2. Tev nav nekāda portāla. Tev ir ucoz lapele, kura ir labi ja 10 santīmus vērta.

3. ?!!?!!!!111????

 

Pieņemu, ka Tu vēl pamatskolā mācies. Here's the deal - pārstāj veidot šito figņu - nevienam izņemot Tevi un Tavus klasesbiedrus viņu nevajag. Tu lieki tērē savu laiku un visdrīzāk neko par to neiegūsi un pat ja iegūsi - mazāk, kā būsi gaidījis. Labākajā gadījumā - nekas nenotiks, sliktākajā - autortiesību onkas Tevi ieliks pastāvēt stūrī. Nemaz nerunājot par to, ka internets atcerās visu un taisot šādas kaku lapeles Tu konkrēti sapisīsi savu reputāciju nākotnē, no kuras visdrīzāk tieši atkarīga būs Tevis paša labklājība. Te nav gluži sīrupa portāls kur apgrozās pierobežas pamatskolas vēstuļdraugi. 

 

Izdari sev pakalpojumu - izveido ko noderīgu. Uzdāvini mājaslapu savai skolai, kādai dzīvnieku patversmei, pat neņemot vērā to, ka Tu vēl īsti neproti to darīt - varbūt procesā iemācīsies. Vai varbūt ziedo savu laiku kaut kam tik pat noderīgam. 

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Gudri dirš"? Varbūt Tu vēlies argumentēt, ko tieši es šeit nepareizi pateicu? 

 

Un es esmu izveidojis. Pieņemu, manis veidotus projektus vai projektus, kuros esmu piedalijies Tu esi lietojis ne vienu reizi vien. Ar to arī pietiks Tev, vakara pārdomām pie tējas tases. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...