Jump to content
php.lv forumi

Foreach + xml


Pieduriens

Recommended Posts

Autoram - iesaku izmantot Magento esošo funkcionalitāti. Magento "kodolā" ir RSS modulis(app/code/core/Mage/Rss/), kas lieti noder par piemēru.
Bet konkrētajā gadījumā gaidīt ~25 sekundes(aut.), lai katru reizi izvadītu nepieciešamo XML saturu ir dumji. Lūk piemērs(nedaudz gan atšķirās produkta atribūtu komplekts) - http://pastebin.com/AXamD8tz

Iesaku uzlikt CRON procesu, kas šo failu pēc vajadzības(piemēram, reizi diennaktī) atjauno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pieļauju ka maldos ( sen bija tas laiks, kad taisīju ), bet man liekas, ka salidzini.lv prasīja biežak atjaunot datus. Zinu, ka es arī taisīju php scriptu, kas ģenerēja xml uz katru pieprasījumu. Bet tam i-veikalam arī preces mainījās / nāca klāt reizi stundā apmēram.

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju ka maldos ( sen bija tas laiks, kad taisīju ), bet man liekas, ka salidzini.lv prasīja biežak atjaunot datus. Zinu, ka es arī taisīju php scriptu, kas ģenerēja xml uz katru pieprasījumu. Bet tam i-veikalam arī preces mainījās / nāca klāt reizi stundā apmēram.

 

Nav taču akmenī iekalts cik bieži atjaunot - ik stundu, ik minūti vai pēc produkta datu pievienošanas/atjaunošanas. It's up to You!

Link to comment
Share on other sites

Vobshem to, ja jau lieta aiziet līdz tādam līmenim, CRON skripti te nafig nav vajadzīgi. 

 

Uzrakstam skriptu, kur sākumā notiek pārbaude, kad modificēts cache file, ja akrāk par (intervāls), tad ģenerējam XML, ievietojam failā, izvadam output. Ja fails modificēts intervāla ietvarā, izvadam faila saturu. 

Link to comment
Share on other sites

Vobshem to, ja jau lieta aiziet līdz tādam līmenim, CRON skripti te nafig nav vajadzīgi. 

 

Uzrakstam skriptu, kur sākumā notiek pārbaude, kad modificēts cache file, ja akrāk par (intervāls), tad ģenerējam XML, ievietojam failā, izvadam output. Ja fails modificēts intervāla ietvarā, izvadam faila saturu. 

 

Šajos gadījumos lietotājam/servisam būs jāgaida tās pašas 25 sekundes, ja notiek ģenerēšana :) Neredzu ieguvumu salīdzinājumā ar crontab.

Link to comment
Share on other sites

Šajos gadījumos lietotājam/servisam būs jāgaida tās pašas 25 sekundes, ja notiek ģenerēšana :) Neredzu ieguvumu salīdzinājumā ar crontab.

 

Es teicu Izmaiņas... Kāpēc Tu uzreiz padomāji exportu no DB?.

 

 

Nu tak viņš kodu ielika.

http://pastebin.com/7KvLDKdP

 

foreach ($product->getCategoryIds() as $category_id)                             {
$category = Mage::getModel('catalog/category')->load($category_id);

Iterators? ...

 

Bet nu var jau būt, ka kāds lāme rakstījis... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...