Jump to content
php.lv forumi

NU WTF!?

Recommended Posts

• Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tādiem topikiem nekādas jēgas - problēma jocīga, risinājuma nav, spams topikā (ieskaitot moderatoru) un visu beidzot topiks aizslēgts.

Un tādu ir dauuuuudz.

Būtu labāk dzēsuši.

Tas ko es prasu šeit nekādā gadijumā nav attiecies uz šo projektu - labi viena lieta - fancybox, bet ne viss ;) Un arī sen nav kustināts šis vairs un tur ir vienkāršākās primitīvākās lietas gan pašā lapā, gan arī produktos, kuras nav dīktas no šejienes ;) Labāk palūkojies uz sevi - dīc citiem naudu kad pašam nav un bieži man skaipā esi prasījis "aizdod 10 LS" un ne tikai man :D. Tev pa labu vēl piespēlē darbus no ārzemēm bet tu lecies kā tāds neapmierināts ķengurs :D Ok tad piespēlēs kādam citam šejienietim ja jau esi tik neapmierināts tad priecājies vien savā mediaparkā ar savu mazo aldziņu ja jau dīc pa skaipu citiem tos 10 ls, kruts jau koderis mums esi :D Cik daudz esi sasniedzis ar savu http://www.webrent.lv kurā gozējās tikai divi darbiņi?? Tas pirmkārt otrkārt tava lapa ir inficēta :D

Edited by Cibiņš

aaawww sneip.. no kauna man tagad zemē jāielien jo Cibiņš atklājis manu īsto ģīmi.. :D

nu jā.. bija grūtāks brīdis dzīvē jo iedomājos nomainīt nedaudz darbu.. veselu 1x šim pamanījos padīkt.. būtu zinājis ka šis žurks to vēlāk purnā bāzīs.... pabāzt viņam ar varētu šo un to bet nāāā.. pats gan jau nojauš.. ;)

pirmkārt.. nav bijis laiks lai pieķertos pie tā projekta.. āmen.. 

otrkārt.. super.. :)

elOel

Cibiņš, atšķirībā no tevis viņš ir varēji atrast darbu, un viņam ir potenciāls, bet to gan nevarētu teikt par tevi.

Tev baigi rausta galu, ka cilvēkam rodas problēmas, un viņš palūdz izpalīdzēt? Tad reāli sanāk, ka programmētājs kurš aizņēmies kādreiz $ ir "bad" ?

Pēc tava konteksta var vien tā nospriest.

Lai vismaz tur ir 2 pabeigti darbi, tavus pat nevar nosaukt par taviem.

- Lohs arī sudānā ir lohs.

P.S. Kapēc ir tik lielas atstarpes?

Edited by Kemito
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...