Jump to content
php.lv forumi

Automātiska ielogošanās draugiem.lv


mandarīnpīle

Recommended Posts

Gribu uztaisīt tādu html lapu, kas sastāv no vienas pogas ar uzrakstu, teiksim "Ielogoties draugiem.lv" un uz tās nospiežot es tiktu automātiksi ielogots. Pirms tam protams html'ā plaintextā ierakstītu savu e-pastu un paroli, kas gan nav droši, bet vismaz aiztaupītu laiku.

 

Tātad draugiem.lv mājaslapā ar right click - save as saglabāju visu html, pie input lauku value savadīju savus datus, paslēpu visus liekos html elementus, atstāju tikai javascript. Diemžēl pēc nospiešanas uz šīs pogas lapa refrešojas un saņemu atbildi, ka manam pārlūkam ir izslēgti cookies. 

 

Vai ir kāds veids, kā to apiet un tikt pie šādas one-click ielogošanās?

Link to comment
Share on other sites

nu.. kur problēma? nokopē sourci, iemet savā webā visu viņu sourci un viss darbosies! pēctam izvāc visu lieko  un ieraksti value savu e-pastu un passu un noslēp tos abus (hidden text) .. un vualā

Tik kāda jēga? draugos tak ir podziņa "Atcerēties mani"

Link to comment
Share on other sites

Nē.

Gribu to izmantot manis pašai personīgai lietošanai - uz HDD saglabātā html failā, ko iestatīšu par mājaslapu savam interneta pārlūkam.

Šajā 'mājaslapā' jābūt tikai vienai pogai "Ielogoties draugiem.lv", uz kuras nospeižot, automātiski atvērtos mans profils.

 

Var jau teikt arī, ka jā.

Doma bija nokopēt visu draugiem.lv sourci un ar roku pie input lauku value ierakstīt tieši manus personīgos ielogošanās datus. Tad paslēpt tos input laukus un visus citus liekos elementus, atstājot tikai pogu.

 

Respektīvi. Atveru savu pārlūku - tas atver 'mājaslapu', kas ir uz mana HDD saglabāts html fails, kurā ir tikai viena poga. Nospiežu - un automātiski bez datu ievadīšanas tā mani ielogo manā profilā.

 

 

Es lieliski zinu, ka ir ķeksis 'atcerēties mani', tādēļ to lūdzu nepeidāvāt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...