Jump to content
php.lv forumi

Kas nepieciešams freelancerim darba vietā?


Zefirs

Recommended Posts

Var jau iztulkot arī latviešu mēlē tos vārdus un tad padomāt, vai ar tādiem cilvēkiem vispār vēlies atrasties vienās telpās. Tātad tie ir tieši tulkojumi pašpasludinātiem apzīmējumiem no krievu valodas, kam nav nekāda sakara ar manu privāto viedokli, tāpēc neuztveriet pārāk personiski.

Aiga Ozoliņa zajebis fotogrāfe - kārtīgi izd***ta/izp***ta fotogrāfe. Nu tur viss skaidrs - meitene nimf***ne. Ja labi izskatās, varbūt pat šāda noder kārtīgā veču barā, lai mazinātu spriedzi.

Jānis Milzarājs pizdatijs dizainers - dizaineris ar va**nu vai va**nīgs dizaineris. Iespējams, ka šādu iesauku ieguvis, jo dizainā vienmēr zīmē sieviešu dz**umorg**us, vai varbūt vienkārši ir tra****stīts un piešuvis sev va**nu.

Roberts Mētelis ahujenijs programmētājs - vienkārši pipļuks, vai plašāk tulkojot vīriešu dz**umlo**kļu programmētājs. Šeit iespējamo variantu daudz. Iespējams, ka tas saistīs ar atalgojumu, kuru saņem par programmēšanu, iespējams, ka pārāk bieži iesaistījies g**u mājaslapu programmēšanā.

Link to comment
Share on other sites

"Bļ** visi tik pieklājīgi, ka nav īsti vairs ko dirst pasūtīt. Tas nekas, ka kā pazūd aiz publiskās vides stūra, no mutes ārā lido tādi mātes vārdi, ka pat tādam rūdītam rupeklim, kā man nākas savu reizi pasārkt. "

 

Ne gluži pieklājīgi..,

vienkārši man riebjas, ja cilvēkiem pa muti lido vai galvā sēž tāda draza.

 

 

Šobrīd man tāda veita nav nepieciešamas, jo strādāju no mājām un tas apmierina.

Ja kādreiz vajadzēs, tad Centrs un ja vispār maksāt, tad vismaz uz 20h nedēļā.

 

 

Renāte

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...