Jump to content
php.lv forumi

aizliegt taustiņus


jupper

Recommended Posts

vareetu riikoties savaadaak:

Ieksh CSS faila ieliekam:

body {
-moz-user-select: none;
}

 

un ieksh HTML ieliekam

<body onselectstart="return false">

 

pameegjini tagad kauko ieziimeet savaa lapaa ;)

 

bet vispaar, nafig to dariit ? ja jau tu publicee informaaciju netaa tad publicee vinju, ja tu gribi vinju aizsargaat, tad liec autortiesiibas. Acis un rokas jau cilveekiem nenogrieziisi, lasiit un ar roku paarrakstiit vienmeer var :)

Edited by arnico
Link to comment
Share on other sites

Pirmajā lapā, kreisajā pusē, tas teksts ir bilde.

Tālāk tekstu mierīgi varam kopēt...

Piemēram sadaļa Gidi

Gidu pakalpojumi

 

Mūsu kompānija piedāvā profesionālus gidus.

Viņi jūs iepazīstinās ar interesantākajiem vēstures faktiem un kultūru trijās Baltijas valstīs un St. Pēterburgā, lai jūsu ekskursija kļūtu ne vien interesanta, bet arī - neaizmirstama.

Link to comment
Share on other sites

paldies par atbildēm. Bet kā varētu apskatīt, piemēram, Word dokumentu, bet aizliegt to lejuplādēt??? Vai tas ir iespeejams???

14438[/snapback]

 

labāk pastāsti man kā to var apskatīt nelejupielādējot!? domā, ja tu paņem open with ms word, tad tas dokuments nekur uz tava kompa nesaglabājas? tāda sajūta, ka tu pirmo reizi ar datoru strādā...

Link to comment
Share on other sites

http://www.tourslatvia.lv

 

ja juus nokopeesiet luugtum pastaastat man ar, kaa tas tika izdaritis :) es baig gribeetu zinaat! protams textpaarluukus neskaitam :)

14436[/snapback]

 

Mozilla Firefox:

View -> Page Style -> No Style

un dari ko gribi ar to lapu :)

 

Edit:

Starp citu, ja es būtu tourslatvia klients, es pēc viņu lapas apmeklēšanas stipri padomātu, vai es tāds vēl vēlos būt. Normāli cilvēki cīnās par web lapu lietojamību, par lietotāja ērtību, bet te redz atrodas kāds asprātis, kas izdomājis, ka neļaus kopēt tekstu. Tas ir vairāk nekā stulbi. No 10 iespējamām ballēm stulbības skalā es to novērtētu ar 10 ar plusu.

Link to comment
Share on other sites

Ja tik ljoti to tekstu vajadzēs, tad pie tā tiks kaut vai arī ctrl + u (view source), ja nu, piemēram, krievu atomzemūdeņu plāni šādi aizsargāti vai kas.

 

Ja vienīgi kāds gudrinieks pastāstīs kā bloķēt sources apskatīšanos.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ja vienīgi kāds gudrinieks pastāstīs kā bloķēt sources apskatīšanos.. :rolleyes:

14530[/snapback]

 

.htaccess failaa jaaieraksta

deny from all

Link to comment
Share on other sites

Ja vienīgi kāds gudrinieks pastāstīs kā bloķēt sources apskatīšanos.. :rolleyes:

 

ieliekot beigās kaut ko, kas visu laiku lādēsies, e.g.

set_time_limit(0);

while(1)

{

echo ' ';

flush();

}

 

bet tikuntā jau var savu pārlūku uzrakstīt, kurš nevis lapu rādīs, bet uzreiz HTTP sūtāmos datus glabās

 

bezjēga

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...