Jump to content
php.lv forumi

dizaina "zoom"


flipz

Recommended Posts

Labdien. Jautājums tāds - gribu uzlikt dizainu tā, ka, atverot mājas lapu, dizains ir pa visu ekrānu, lai nav jārullē tā uz augšu/leju - gribu visu pārskatāmu. Piemēram, veco dizaina versiju esmu hostojis uz http://abr.woano.lv. Blakus istabā uz pc atverās tā kā gribu - pilnā izmērā uzreiz, bet mēģinot uz portatīvajiem ar mazāku izšķirtspēju dizains ir jārullē - tas ir pārāk liels. Cerams, ka domu sapratāt. Kādi varētu būt risinājuma varianti?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Tas jau pārāk sarežģīti būs.. Tā mājas lapa pavisam vienkārša - dizains ar pāris sadaļām, kurās ir tikai teksts.. Piem tagad dabūju, ka uz firefox man uzreiz normāli ielādē to dizainu kā gribu - http://content26-foto.inbox.lv/albums/r/rbkb4_100/21-12-2012/bilde.png bet uz IE man viņu joporjām atver pietuvināti.. Nav kāds joks, kā viņu dabūt tā arī iekš IE?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet padomā! Ja dizaina izmērs ir statisks, teiksim, 960px platumā, tad atverot to ar mobilo telefonu, kur ekrāna platums ir tikai 480px -- protams, ka vajadzēs skrūlot.

 

P.S. Lauri, LOL.

Link to comment
Share on other sites

Uz mobīlā tur neviens nevērs to saitu vaļā.. :D Tas ar ctrl līdzēs tikai ja manuāli ko mainīšu.. Varbūt ir iespējams kā vienkārši uzlikt minimālo rādīšanas augstumu dizainam ar tiem min-height? Vienkārši tas dizains pats ir taisīts uz 1200px * tur kkas.. Gribās to dizainu tālāk dabūt prom no desktopa, lai nav tik piezūmots klāt..

 

Paldies!

 

EDIT:

Problēmu atrisināju +/- ar zoom palīdzību:

 

body{

transform: scale(0.75);
-ms-transform: scale(0.75);
-webkit-transform: scale(0.75);
-o-transform: scale(0.75);
-moz-transform: scale(0.75);
}

 

Paldies tiem, kas mēģināja palīdzēt!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...