Jump to content
php.lv forumi

SMS pakalpojumu sniegšana


Devils666

Recommended Posts

Sveiki, man mājaslapā ir ieviesta sms sistēma, bet tagad īsti nav skaidrs viens aspekts.

 

Pieņemsim, ka sistēma darbojas un es regulāri uz bankas kartes iegūstu dažādus ienākumus no sms sistēmas, bet vai nepieciešams par to kādus procentus maksāt valstij, jo teorētiski es sniedzu maksas pakalpojumus vai arī tas jādara pārsniedzot kādu naudas apjomu, vai kā tas īsti notiek?

 

Varbūt kāds varētu pastāstīt par šo visu nedaudz vairāk, jo man īsti nav skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Nope, arī privātpersonai ir jāmaksā, respektīvi, ja es tev aidošu 5ls līdz algai un pārskaitot nenoradīšu ka tas ir "aizdevums" vai "uzturnauda" ( vai vēl tur bija daži teksti kurus varēja rakstīt ), tad oficiāli tev no tās naudas būtu jānomaksā ienākuma nodoklis vēl.

 

Praktiski, protams, par 5ls neviens tev nepiesiesies.

Link to comment
Share on other sites

/ , jo teorētiski es sniedzu maksas pakalpojumus vai arī tas jādara pārsniedzot kādu naudas apjomu,/

1. jārēģistrējas VID

 a) kā inviduālajam komersantam

b) kā SIA ...

 

Nodokļi jāmaksā no pirmā santīma...

 

P.S. sniedzot pakalpojumus bez reģistrācijas, teorētiski vari aizdzīvoties pat līdz kriminālprocesam - iesākumā gan tas ir admin. pārkāpums, ja nemaldos tad pirmais sods bija kautkur pie ~~ 250 LS , nākamreiz jau krietni lielāks, un tad jau nāk krimināls ...

Ja, nebūsi maksājis nodokļus, tad pat uzreiz var izveidoties situācija, ka var būt krimināls - par izvairīšnos no nodokļiem, tur gan jābūt gana lielām summam ...

---------

Reāli, ja lapa ir niecīga, tad neviens klāt nesiesies ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...