Jump to content
php.lv forumi

SIA "Softikom" meklē web programmētāju


Softikom

Recommended Posts

WEB RISINĀJUMU PROGRAMMĒTĀJS

Ja tavs mīļākais hobijs ir veidot web risinājumus, ja tu brīvo laiku pavadi programmējot dažādus projektus, tu seko līdzi jaunākajām web tehnoloģijām, tad aicinām piebiedroties mūsu komandai.

Mūsu prasības – iespēja apskatīties tavus darbus, kas ir būvēti izmantojot HTML+CSS+JS un PHP+SQL tehnoloģijas. Tas varētu būt laboratorijas darbs programmēšanā, kursa darbs, pašrakstīts CMS vai jebkurš cits tevis izstrādāts web risinājums.

Sūti savu CV un darbus uz [email protected] pēc parauga:

Nosaukums: 1. Manu ceļojumu uzskaites kalkulators ar vēsturi un atskaitēm

Apraksts: Rēķina degvielas patēriņu, attālumu starp pilsētām, izmaksas.

Tehnoloģijas: PHP 5.3 un MySQL 5.1, HTML 4.01 Transitional, jQuery 1.4

Dalība: Programmēju pilnīgi visu pats no nulles, izņemot dizainu: CSS taisīja mans draugs. Izmantoju gatavas jQuery drag-n-drop bibliotēkas.

URL: http://esmu-students.lv/mani_darbi/celojuma_calc

Lietotājs: Admin

Parole: *********

Priekšroka būs kandidātiem ar vairāk noradītājiem darbiem un pilnvērtīgu aprakstu pēc parauga.

Atbildes uz pieteikumiem tiks nosūtītas pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām.

Pretendentiem nākot uz pārrunām vēlams ņemt līdzi pirmkodu.

 

Link to comment
Share on other sites

Vai pareizi saprotu ka potenciālajam pretendentam ir nepieciešams bez atlīdzības uzrakstīt un atdot pilnvērtīgu web servisu (iekļaujot dizainu) lai uzzinātu savu piemērotību? Un vai tas notiek šī "klientufabrika" info lapā minētā risinājuma ietvaros?

 

"Softikom misija ir sniegt efektīvus risinājumus, kas palīdz optimizēt un automatizēt darba procesus biznesa un valsts iestādēs."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...