Jump to content
php.lv forumi

Python, Apache un Windows


mandarīnpīle

Recommended Posts

Apsmadzeņojiet, lūdzams, mani par Python lietošanu WEBā.

 

Tātad, kas man ir nepieciešams: Platforma - Windows. Jasainstalē Apache, Python, PHP, MySQL, Django

 

Kāds būtu vislabākais veids, kā šādu komplektu salikt kopā?

 

 

 

 

Acīs iekrita AMPPS pakotne, taču tajā ir Python 2.7, man nepieciešams 3.x

Tālāk domāju par Python un Apache savienošanu. Cik noprotu, labākais veids ir mod_wsgi, taču pati jaunākā versija atbalsta jau novecojušo apache 2.2 un python 3.1. Kā tikt pie jaunākā apache 2.4 un Python 3.3 ?

Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām vajag Django un Python 3.3? Django vēl nav produkcijas versijas priekš Python 3.

 

Nu nē, nevajag. Galvenais, lai no 3.x sērijas.

Vislielākās galvassāpes man sagādā Apache un Python savienošana. Vai tas mod_wsgi tiešām ir labākā iespēja? Cik saprotu, tad pēc katrām koda izmaiņām jārestartē apache, bet tas ir sasodīti neparocīgi, ja aktīvi raksta un maina kodu

Link to comment
Share on other sites

Nu nē, nevajag. Galvenais, lai no 3.x sērijas.

 

Erm, lasi vēlreiz. Django nav produkcijas versijas priekš visas 3.x sērijas.

 

Vislielākās galvassāpes man sagādā Apache un Python savienošana. Vai tas mod_wsgi tiešām ir labākā iespēja? Cik saprotu, tad pēc katrām koda izmaiņām jārestartē apache, bet tas ir sasodīti neparocīgi, ja aktīvi raksta un maina kodu

 

Ja tas ir vajadzīgs tieši izstrādei, tad python galam mierīgi var iztikt bez apache, ar Django (vai cita frameworka) iebūvēto serveri. Tas arī automātiski restartēsies pie koda izmaiņām. Ar apache var izlīdzēties statisko failu (bildes, css, js, etc) servēšanai, lai būtu ātrāka ielāde.

Link to comment
Share on other sites

Erm, lasi vēlreiz. Django nav produkcijas versijas priekš visas 3.x sērijas.

 

 

 

Ja tas ir vajadzīgs tieši izstrādei, tad python galam mierīgi var iztikt bez apache, ar Django (vai cita frameworka) iebūvēto serveri. Tas arī automātiski restartēsies pie koda izmaiņām. Ar apache var izlīdzēties statisko failu (bildes, css, js, etc) servēšanai, lai būtu ātrāka ielāde.

 

Django mājaslapā pieminēta arī eksperimentāla versija priekš 3.x

Nu labi, es no tā neko nesaprotu. :D Kā man pagaidām liekas, tad WEB vajadzībām pythons tiek rakstīts tikai caur Django? Vai arī ir citādāk?

Un ja tā, tad joprojām tiek lietots tikai Python 2.7 ?

 

Jā, tas ir tikai izstrādes procesam, mācībām.

Link to comment
Share on other sites

Django mājaslapā pieminēta arī eksperimentāla versija priekš 3.x

 

Tieši tas, ko teicu - nav produkcijas versijas :)

 

Nu labi, es no tā neko nesaprotu. :D Kā man pagaidām liekas, tad WEB vajadzībām pythons tiek rakstīts tikai caur Django? Vai arī ir citādāk?

Un ja tā, tad joprojām tiek lietots tikai Python 2.7 ?

 

Jā, tas ir tikai izstrādes procesam, mācībām.

 

Bez Django ir tādi rīki kā Pylons, Flask un vēl kaudze citu. Bet, jā, Django ir populārākais.

Produkcijā pārsvarā vēl joprojām izmanto Python 2.7, pāreja uz Python 3 notiek lēnām, domājams vēl gadi divi jāpagaida, lai vairums jauno lietu būtu uz Python 3.

 

Bet mācībām, izstrādes procesam vari mierīgi ņemt Python 3 un to eksperimentālo Django versiju.

Un var mierīgi neiespringt par mod_wsgi uz Windows. Vienkārši no komandrindas palaidīsi iebūvēto webserveri un viss strādās.

Link to comment
Share on other sites

Tu patiešām esi drošs, ka C++, JS un PHP nav salauzušas bekvards kompabilitī? Varbūt tas nenotiek tik ļoti krasi, bet tu nekādā gadījumā nevarēsi palaist normālu skriptu rakstītu PHP 2 uz PHP 5.4.

Link to comment
Share on other sites

Takš pāriešana no PHP 5.2 uz 5.3 jau ir diezgan sāpīgs pasākums, pat nerunājot par PHP4 uz PHP5 ...

Kura PHP 4 funkcionalitāte neiet PHP 5?

 

 

P.S.

Atradu pats:

http://www.php.net/manual/en/migration5.incompatible.php

Bet nesaderību ir tik maz un tik nenozīmīgas. Es pat īsti neesmu pārliecināts, vai kāda no šīm nesaderībām attiektos uz kādu mani jebkad rakstītu kodu.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

rakstītu PHP 2 uz PHP 5.4

 

Nu gan atradis ar ko salīdzināt.

 

Es jau nez cik gadus spēlējos ar 3. pythonu, bet vēljoprojām nav pieejams Django tam, bet tikmēr ar PHP ir viss viekārši: par nākotnes versijām nesaderīgo funkcionalitāti jau labu laiku iepriekš brīdina un pāreja uz jaunāku versiju ir nesāpīga...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...