Jump to content
php.lv forumi

message sūtītāja nolasīšana


ziedinjsh

Recommended Posts

cīnos jau labi laiku, bet nevaru saprastu kapēc tā notiek:

sql

$msg = mysql_query("select users.id, users.image, users.username, messages.mid, messages.message, messages.from_id from users, messages where messages.to_id=users.id order by messages.mid desc") or die (mysql_error());
while($data = mysql_fetch_array($msg)){
echo '<p><a href="home.php?page=messages&w=read&id='.$data['mid'].'">'.$data['username'].' - '.$data['message'].'</a></p>';
}

 

vienu man viņš parāda atbilstoši to kas man ir sūtījis, bet otrajā vēstulē man sūtītājs rādas es pats ja samainu messages.to_id=users.id uz users.id=messages.to_id tad man atkal otrādi, bet vienalga vienu viņš nerāda pareizi!!

būtībā man tikai pirmo parāda īsto sūtītāju, bet pārējie ir ir citi, bet rāda ka es pats sev esmu sūtījis

 

šādi messages.from_id=users.id tad atkal pārējie sūtītāji ir pareizi, izņemot pirmo

Edited by ziedinjsh
Link to comment
Share on other sites

nu jā to_id ir kam un from_id ir no kā.. nu jā samainīju it kā ir. Bet tad lieta tādā, ka man tajā lapā rāda no kā es esmu saņēmis vēstules un kuram es esmu sūtījis. Tagad ir tā ka kādam es esmu sūtījis tad man rādās ka es esmu sūtījis. Bet vajadzētu lai rāda kam.

 

Vispār lai lieta būtu skaidra Grib uztaisīt ziņapmaiņu.

 

Pie vēstulēm man parādās kam esmu sūtījis un kurš man ir sūtījis, bet neviens lietotājs neatkārtojās. Uzspiežot uz sūtītas/saņemtās vēstules atveras read sadaļa, kur visa tā sarakste notiek. Piem. tākā android telefoniem ziņapmaiņa un veca facebook message veids, ļoti īespējams ka es to visu daru nepareizi, jo izlgi domāju un nevarējuizdomāt kā īsti tā var uztaisīt

Edited by ziedinjsh
Link to comment
Share on other sites

SELECT uf.image AS imageFrom, uf.username AS usernameFrom, ut.image AS imageTo, ut.username AS usernameTo, m.mid, m.message, m.from_id
FROM messages AS m
LEFT JOIN users AS ut ON (ut.id = m.to_id)
LEFT JOIN users AS uf ON (uf.id = m.from_id)
WHERE from_id = 'konkrēts ID'
ORDER BY m.mid DESC

Bez WHERE tu dabūsi pilnīgi visas vēstules kas sūtītas KAS un KAM.

Izvade

FROM: $row['usernameFrom'], $row['from_id'] , bilde $row['imageFrom']
TO: $row['usernameTo'], $row['to_id'] , bilde $row['imageTo']
MESSAGE: $row['message']

Edited by reiniger
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...