Jump to content
php.lv forumi

Kā zem Drupal pievienot jaunu lapu


gurkjis

Recommended Posts

Man uzdots eksistējošam Drupal saitam pievienot jaunu formu. Nav pieredzes ar Drupal un negribu tāda nieka dēļ īpaši iedziļināties tajā sistēmā, Daži jautājumi:

 

1. Kā varu caur Drupal moduli izpildīt PHP koda daļu tā kā parastā PHP failā ? Formas apstrāde + outputs. Precizēšu - zinu kā jaunu moduli izveidot, bet tur modulis sastāv no dažādām funkcijām, jautājums kā definēt output funkciju ?

 

piemēram, kods, kuru vēlos izpildīt:

<?
if ($_POST['submits']) { apstradajam formu... + redirekts }
// zemāk seko formas outputs
?>
<form .....
....

 

2. kā es tagad varu šo savu moduli iebāzt tur kur templeitā vajag ? Es sapratu, ka ir tur tāda lieta kā "bloki", tad es kaut kādā veidā varu moduļa output sajūgt ar interesējošo bloku ?

3. Man vajag, lai atveras forma zem konkrēta linka, piem www.saits.lv/forma - es sapratu,ka lapas path sakrīt ar moduļa nosaukumu (novēroju to contact modulim), bet vai tur nav speciāli kaut kā tas jānorāda ?

Edited by gurkjis
Link to comment
Share on other sites

Tu vienmēr vari uztaisīt basic page un atļaut tajā lapā izpildīt php scriptus.

 

Respektīvi šādi:

 

26531ec8e3a748379b18dc8.png

 

Manuprāt šajā logā tev ir pieejams pilnībā viss, ko vēlies panākt. Un tas arī ir zem drupal 6.

 

Vienīgais pieļauju, ka tas PHP Code formāts bija jāuzliek kā atsevišķs modulis.

Edited by aaxc
Link to comment
Share on other sites

Es meklēju vienkāršāko veidu, kā ielikt formu.

Pamēģināju Tavu kodu, bet man rāda "Jums nav pieejas tiesību šai lapai.", kaut gan ir uzlikts 'access callback' => TRUE

 

Bet labi - jau sataisīju formu, izmantojot Basic page +PHP caur CMS metodi. Tur PHP kodu ieliku tikai require('mansfails'), kurā tad vairāk formas koda.

Edited by gurkjis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...