Jump to content
php.lv forumi

Dators web programmēšanai


Ruuzx

Recommended Posts

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@briedis - Mana klava - Logitech Y-SU61. Arī superērta. Augstie taustiņi (riebjas zemie), spiežās maigi - patīkami :) Tikai arī nav nekāda pirmā svaiguma, burti sāk pamazām dilt :(

Pats aparāts - tavējā vienaudzis, Procis gan Celeron, bet par pārējo, pirmajā momentā aš nospriedu, ka nosauci manus parametrus :D

īsāk sakot, lai drukātu kodus - man pilnībā pietiek :)

Link to comment
Share on other sites

Logitech K200.

 

es izmantoju logitech k260 gan mājās gan darbā. beigi ērta liekas.

 

programmēšanai, ja neizmanto kaut kādu extra idi, tad parogrammēt varēs praktiski uz jebkā, vajag tikai izdomāt sekundāros darbus - fotošop, tur jau prasās pēc ram un sdd. web browzeri arī mūsdienās jau ir tuvu os resursu rijības ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Klaviatūras? Ja es gribētu izmantot tādu antikvariātu, tad es izmantotu kādu 1900. gadā ražotu rakstāmmašīnu un uztaisītu draiveri, kurš atpazīst attiecīgā simbola piesitiena skaņu caur mikrafonu.

Bet, ja nopietni, tad sen jau esmu pārgājis uz tiešo neirālo interfeisu, 5-10x ātrāks par klavierēm + daudz shortcut funkciju:

mind_control_helmet.jpg

 

Monitoru izmantojam arī atceros tikai kādā 2006. gadā, kad vēl mācījos.

Pašlaik turos pie lāzerprojekcijas uz acs tīklenes. Lielāka izšķirtspēja, nebojā redzi, jo var pielāgot kā ar tuvu fokusu, tā arī fokusu bezgalībā.

Nyxio-Venture-MMV-Virtual-Video-Display-Eyewear.jpg

Tas viss protams griežas uz parasta 4 kodolu ARM procesora telefona, kuram Android vietā uzlikts īsts Linux.

Šāda kombinācija man ērti ļauj nepārtraukt kodēt webu pat brīžos, kad lecu ar izpletni vai vienkārši guļu pludmalē.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Es programmēju guļot, pa miegam smadzenes uzražo kodu ar ātrumu 100 rindiņas / 3 min. intensīvajā miega fāzē, jeb Alfa-Beta vilņu kulminācijas brīdī. Lēno viļņu darbības brīdī uzražoju 10 rindiņas / 5 min. Fonā skan kosmiskie trokšņi, jo tie padod rezonansi, kas novērš kļūdu %. Uz darbu atnāku tikai lai nostātos WiFi darbības zonā (drošības apsvērumi). Izmaiņas tad automātiski aplaudojas uz testa vidi, kas triggero testu procedūru un tad viss mūvojas uz produkciju, sākumā 10% sistēmas, ja nav kļūdu, tad izmaiņas izpildās uz visiem 100%. Nopelnu ļoti labu naudu, kuru arī tērēju guļot, tā tiek tērēta Gamma viļņu dominances brīzos. Lūk, reāls piemērs, kā pelnīt naudu, kamēr guli! ;p

Link to comment
Share on other sites

Es programmēju guļot, pa miegam smadzenes uzražo kodu ar ātrumu 100 rindiņas / 3 min. intensīvajā miega fāzē, jeb Alfa-Beta vilņu kulminācijas brīdī. Lēno viļņu darbības brīdī uzražoju 10 rindiņas / 5 min. Fonā skan kosmiskie trokšņi, jo tie padod rezonansi, kas novērš kļūdu %. Uz darbu atnāku tikai lai nostātos WiFi darbības zonā (drošības apsvērumi). Izmaiņas tad automātiski aplaudojas uz testa vidi, kas triggero testu procedūru un tad viss mūvojas uz produkciju, sākumā 10% sistēmas, ja nav kļūdu, tad izmaiņas izpildās uz visiem 100%. Nopelnu ļoti labu naudu, kuru arī tērēju guļot, tā tiek tērēta Gamma viļņu dominances brīzos. Lūk, reāls piemērs, kā pelnīt naudu, kamēr guli! ;p

Wow, this is next level, palost jūtu, ka man vēl augt un augt.

Pāris jautājumi:

1)Kādu interfeisu tu izmanto, lai izveidotu neiroālo - wifi savienojumu?

2)Ja izmanto git, tad kur tu dabūji git neirālo aplikāciju priekš smadzenēm? Izmeklēju visu netu, tādas nav, iespējams, ka vai nu tu d***, vai arī tas ir kāds jūsu firmas in-house produkts.

3)Vai neesi domājis, ka testa vidi arī varētu izvietot smadzenēs un testēt pa tiešo, vai pat ideālā gadījumā arī production vidi ievietot smadzenēs, tādā veidā varēti ātri veidot hotfixus un varētu pamatīgi ietaupīt uz hostingu. Vienīgi tad grūti būtu ar pārvietošanos, jo būtu jāatrodas visu laiku labā interneta zonā, bet nu to gan jau var atrisināt.

Link to comment
Share on other sites

> Cmon.. Takš izlasi līdz galam ko cilvēks raksta pirms met savu kruto arčlinux bildīti un bļausties cik linux ir foršs.. ;)

 

Tev nav jēgas atbildēt. Ignorēsim.

 

> Linux ir foršs. Tikai Grēvja setups sūkā...

 

Un UNIX vēl foršāks! Kāpēc mans setaps sūkā?

 

Tas, ko gribēju pateikt -- tev nevajag super-jaudīgu hai-end datoru, lai programmētu. Vienkārši izvēlies pareizos tūļus, appus.

 

Piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

Es dodu priekšroku klasiskajam variantam:

logitech-k200-uk.jpg

 

Logitech K200. Salīdzini.lv var nopirkt pa kādiem ~7-8 ls. Relatīvi klusa, taustiņi gan ir augstie, laikam.

 

 

Darbā patestēteju MK260 komplektu (bezvadu). Klava tāda pati kā šī. Tiešām mīksti taustiņi un salīdzinoši klusa.

 

Paldies pārējiem par ieteikumiem! Jāsāk būvēt PC. :)

Edited by Ruuzx
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...