Jump to content
php.lv forumi

PHP Mikrofreims


F3llony

Recommended Posts

Nenāca miegs. http://adbucket.marolind.com/microava/src

Ja vēlies ko ieteikt, izlasi TODO, šis tas jau ir paredzēts.

 

Ko vēl neesmu izdomājis ir, vai šādam micro-stuff būtu vajadzīgs pilntiesīgs ORM's vai pietiktu ar vienkāršu vienas klases AR implementāciju. Varbūt kādam ir pa rokai single-class AR, kas šeit iederētos, pamatā CRUD PDO/MySQLi?

 

Ģenerāldoma aiz šī ir, ka katru reizi, kad vajag kādu ūber-simplu lapeli, kur maksimums funkcionalitātes būtu ziņas un kontakti nebūtu vajadzība kurbulēt kādu no smagajiem freimworkiem, vai pasarg print, cms.

 

Ak jā, eksistē arī intermediate keša slānis. Piemēram, ja Tev ir blogs, ieslēdz kešu, pie administrācijas, piemēram, pievienojot rakstu vai tml. iebaro viņu kešā uz kādu laiku un freims pēc URL izvilks viņu no keša skipojot visu routēšanas un izpildes loģiku. Vienīgi jāuzmanās nenokešot privātu outputu. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka ne ar ko, ja nu varbūt vienīgi tas, ka freims jau piedāvā noteiktu struktūru un neprasa pašam veidot arhitektūru. Cik esmu pētījis citus mikrofreimus (maz), tad liekas, ka visi kaut kā mīl iemest rokās detaļas no kalašņikova DIY taču kaut kur zaudē instrukciju, kā un galvenais, kāpēc. Tas gan ir mans neobjektīvais viedoklis.

 

In general, šis ir vienkārši eksperiments. Gribu zināt, ko var labāk un kāpēc.

 

Update: routēšana un PHP skati (patiks tiem, kam alerģija pret Smarty | arī man tāda ir)

Edited by F3llony
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...