Jump to content
php.lv forumi

Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu kā citiem, bet man personīgi izdzīvošanai vajag mēnesī mazāk par 500Ls

Vot šis gan tā nesaprotami liekas. Tev ir sieva, sīkais, bērns un Tev pietiek ar 500Ls? Galīgi kaut kas neizklausās pareizi.

 

Roku uz sirds liekot varu teikt, ka man ar 600Ls nepietiek un nav tā, ka es katru dienu kko daros un kkur braukājos tik apkārt (protams patīk wīkendos patērēt,bet vidēji vienā wīkendā ne vairāk par 60Ls parasti neaiziet)

 

Ja es tagad, dzīvojot ar draudzeni, apmēram dzīvoju no algas līdz algai atļaujoties sev +/- to, ko gribu, tad pēc tevis teiktā, sanāk, ka 24/7 dzīvojat uz roltoniem?

Link to comment
Share on other sites

F3llony, tad padalies ar to informāciju ar šo cilvēku:

http://php.lv/f/topi...gs-programmeta/

Pirmā mācībstunda - kontakti ir vērtība. Tos nedala apkārt kuram katram, kaut vai tāpēc, ka slikts ieteikums parasti atsaucas uz pašu ieteicēju. Tu esi gatavs garantēt, ka viņa ideja ir pelnītspējīga? Es neesmu.

Otrā mācībstunda - normāls investors grib redzēt garantijas un biznesa plānu, un A-Z izpēti par tirgu, un vēl 1000 nianses. Neko tādu viņš šeit nav minējis. Viņam, cik saprotu ir nerefinēta ideja, uzmetums uz tāfeles. To var parādīt biznesa enģeļiem, bet Latvijā tādu praktiski nav - Latvijā investīciju naudu var dabūt no cilvēkiem, kuri naudu uztaisījuši citās nozarēs, taču ir ārkārtīgi grūti pierādīt to, ka tava ideja ir pelnītspējīga. Kontakti bez reāla pamata viņam neko nedos.

Link to comment
Share on other sites

300-3000Ls, atslēgvārdiem nav tik liela nozīme, cik spējai loģiski domāt un konstruktīvi risināt problēmas. Es teiktu tā, ja atslēgas vārdi +- atbilst un spējīgs strādāt ar atdevi, nevis slinkot, tad:

IQ līdz 110 => līdz 300Ls/mēn

IQ 110 - 120 => 300-500Ls/mēn

IQ 120 - 130 => 500-800Ls/mēn

IQ 130 - 135 => 800-1200Ls/mēn

IQ 135 - 140 => 1200-2000Ls/mēn

IQ 140+ => 2000+ Ls/mēn

 

Diezgan precīzi , tikai diemžēl netikai IQ nosaka algas lielumu Līdz 1 K Ls var tikt vienkārši sēžot un apgūstot to, kas jāapgūst

tapēc šis jautājums būtu diskutējams

Link to comment
Share on other sites

Tu šeit neesi neko parādīji, bet vienīgais, ko tu spēj, ir tukša diršana, tāpēc šeit pilnīgi nevienam neinteresē, ko tu domāji, domā un domāsi.

Par lielu algu šeit ir jāsapņo tev, jo man jau ļoti sen dzīvē tāds termins kā alga nepastāv - nevergoju citiem.

 

Nebiju domājis tevi aizvainot, piedod

Edited by Kasspars
Link to comment
Share on other sites

Uz antiņiem neapvainojās.

 

Ja par bērnu izglītošanu, tad domāju, ka tuvākajā laikā no publiskas runāšanas par to vispār atturēšos, redzot, ka pat liela daļa programmētāju sabiedrības vēl nav nobriedusi attīstībai.

 

Es jau tev teicu (4. 5. lapa), ka nav jēgas te muti dzesēt un tērēt savu laiku. Tā kā antiņš pats vien būsi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...