Jump to content
php.lv forumi

NIC.LV birokrātija


Recommended Posts

Gribēju atteikties no viena domēna vārda, saņēmu šādu vēstuli:

 

"Cien. NIC klient,

lai atteiktos no domēna vārda lietošanas, lūdzam atsūtīt parakstītu iesniegumu no domēna vārda pašreizējā lietotāja (fiziska persona) ar norādītu personas kodu.

Iesniegumu var sūtīt pa faksu 67225072 vai ieskanētu uz epastu [email protected].

Ar cieņu

Kaspars Priedols

Domēnu reģistra administrators"

 

Nu, es vēl saprotu, ja to prasa, lai iegādātos domēnu. Bet arī lai atteiktos - iesniegums jādrukā?

Nez, kas man tagad draud, laikam uz visiem laikiem būšu domēna īpašnieks?

Link to comment
Share on other sites

Birokrātija ir. Citur pilnīgi pietiek nospiest podziņu - atteikties un ievadīt savu paroli. :) No vienas puses labi, no citas - nē. Vienkārši neapmaksā rēķinu un domēns pazudīs pats no sevis bez sankcijām, tā vismaz daru es, kad nepieciešams atbrīvoties no veciem un nevajadzīgiem domēniem. Vismaz mani pēdējo gadu laikā neviens nav par to aizticis.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši neapmaksā rēķinu un domēns pazudīs pats no sevis bez sankcijām, tā vismaz daru es, kad nepieciešams atbrīvoties no veciem un nevajadzīgiem domēniem. Vismaz mani pēdējo gadu laikā neviens nav par to aizticis.

Pilnīga taisnība, jo domēna vārds ir pie''kirts uz konkrētu laiku, ja tiek apmaksāts piesūtītais reķins par nākamo periodu, tad līgums automātiski pagarinās, ja netiek, tad tiek izbeigts ... Nekāds soda sankcijas vispār nevar būt, jo tādas nemaz nav paredzētas kā suga ..

--

Ja neapmaksāsi rēķinu, tad uz e-pastu atnāks, brīdinājums, ar jautājumu vai vēlaties pagarināt domena lietošnu, ja uz to nereāģēsi, tad būs velviena - kur dos pēdējo iespēju 7 dienu laikā samaksāt - nesamaksāsi - domēns tiks noņemts ..

Tas arī viss ..

Neredzu jēgu atrāk atteikties no tā lietošnas ...

--

tas ka ir " birokrātija" ir pilnīgi pareizi - lai gadijumā tavs NIC akonts tiek "uzlauzts", neviens nevarētu tik viegli iegūt to domēna vārdu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...