Jump to content
php.lv forumi

Piedāvājam izmēģināt virtuālos serverus 1 mēn bezmaksas un 50% atlaidi


Recommended Posts

Tikai līdz 10.08.2012. piedāvājam iespēju lietot Virtuālo serveri līdz 45 GB mēnesi bezmaksas un 50% atlaidi pusgada maksai, pievienojoties mūsu lapai facebook.com. Vairāk par informāciju: http://apps.facebook...=0&fb_bmpos=1_0 vai [email protected]. post-8752-0-10555100-1343395489_thumb.jpg

 

Piedāvājumā pieejamie virtuālie serveri: Vserver 1 (15GB); Vserver 2 (30GB); Vserver 3(45GB)

 

 

Pakalpojumā iekļauts:

- OS: Linux (Centos, Debian vai Ubuntu) vai Windows server 2008

- Administrācijas panelis: Virtualmin (bez maksas, pēc vēlēšanās);

- Tehniskais atbalsts: 24h/7;

- Rezerves kopijas*: 1x nedēļā;

- IP adrese: 1;

- Interneta pieslēgums: Latvija 100 Mbit/s, ārzemes 10 Mbit/s;

- Bezmaksas servera administrēšana: 0,5h mēnesī;

- Papildus: root pieeja;

- Spamassassin

*rezerves kopijas netiek veidotas MySQL InnoDB tabulām.

 

Pakalpojumā neietilps:

- Serveru administrēšana virs 0,5 h mēnesī. Tā jāveic par atsevišķu samaksu – 25.00 LVL/h + PVN.

Papildus iespējas:

- OS Windows, MS SQL datubāze, u.c. Microsoft serveru produkti. Windows Server 2008 licenzes nomas maksa sākot no 9.00 LVL + PVN mēnesī;

- Papildus IP adrese 1 Ls/mēn;

- SSL sertifikāts;

- Citi administrācijas paneļi (Parallels pro, Plesk vai cits pēc izvēles);

- Papildus IP adreses

- Monitorings;

- Spam filtrs pēc klienta vajadzībām par papildus samaksu

Edited by Serveris.lv
Link to comment
Share on other sites

serveris.lv man patīk, bet te dažas lietas nesaprotu:

man visu laiku likās, ka saņemu virtuālo mašīnu uz kuras lieku OS pēc izvēles, un acīmredzami 'root' (un vispār jebkāda pieeja) ir tikai un man.

ja es vēlos, lai man nobekapo MySQL vai iedod kaut kādus admin paneļus (citus, kā tos, kas man ļauj restartēt u.c. manu virtuālo mašīnu), es paņemu vienkārši hostingu

 

bet laikam jau es kaut ko jaucu

Link to comment
Share on other sites

Virtuālo serveri mēs veidojam saskaņā ar plāniem (http://www.serveris....ualais-serveris) un liekam to OS, konorāda klients. Pašlaik piejamas ir sekojošas OS: Linux (Debian, Ubuntu, CentOS) un Windows 2008. Papildus, ja vajag, liekam administrācijas paneli (bez maksas Virtulamin, citus - ar attiecīgo licenžu maksām) un to, ko klients papildus norāda. Pēc visām instalācijām klientam tiek nosūtīti nepieciešamie pieejas dati - pamatā root ssh pieeja + tam, kas tika instalēts papildus. Backup serverim bez maksas tiek veidots reizi nedēļā, bet var vienoties par individuālu grafiku un izcenojumiem. Virtuālais serveris ir labāks tiem klientiem, kuri paši vai viņu tehniskie palīgi orientējas serveru konfigurācijās un funkcionalitātē. Šajā gadījumā mēs nodrošinām 0.5h mēnesī bezmaksas administrēšanu, pēc tam visi papildus darbi, kas nepieciešami klientam ir - 25LVL/h. Ja klientam vajag tikai mājaslapu, e-pastu un datubāzi un ja hostinga noslogojums nav pārāk liels, tad, protams, var izmantot parasto hostingu. Hostinga funkcionalitātes nodrošināšana, tad pilnībā ir mūsu pārziņā.</pre>

Edited by Serveris.lv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...