Jump to content
php.lv forumi

transparent sid


Vaterlo

Recommended Posts

Cha

 

Man ir nepieciešams lai php automātiski pievieno PHPSESSID visiem url. It kā viņam automātiski būtu jāpievieno kad runtaimā iestāda ini_set('session.use_trans_sid', '1'), bet nu lasīju ka tur ir kautkāds bugs, varbūt ir kādas idejas? Negibās iet caur visiem urliem tagad lai ieliktu sid :)

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Cha

 

Man ir nepieciešams lai php automātiski pievieno PHPSESSID visiem url. It kā viņam automātiski būtu jāpievieno kad runtaimā iestāda ini_set('session.use_trans_sid', '1'), bet nu lasīju ka tur ir kautkāds bugs, varbūt ir kādas idejas? Negibās iet caur visiem urliem tagad lai ieliktu sid :)

 

Paldies

14084[/snapback]

 

A priekš kam Tev vispār jāpievieno PHPSESSID visiem URL? Ko no tā iegūsi?

Link to comment
Share on other sites

Kādi tur kūkiji vispār vajadzīgi? Sesiju tāpat atpazīst web serveris bez tiem kūkijiem un URLiem!

Hehe dienas komentārs :)

 

Bet nu sesiju (php) webserveris atpazīst tikai vai nu no sesijas id kas glabājas pie lietotāja cookijā vai arī tiek padots kā url parametrs.

Link to comment
Share on other sites

Hehe dienas komentārs :)

 

Bet nu sesiju (php) webserveris atpazīst tikai vai nu no sesijas id kas glabājas pie lietotāja cookijā vai arī tiek padots kā url parametrs.

14097[/snapback]

 

nez man kaut ka pietiek ar nodefinetiem sesijas mainigajiem $_SESSION[] , kurus php parbauda, vai ir istie! Prieksh kam ir jaliek URLā, kur tas id, pēc kā atpazīst sesiju ir pilnīgi acīmredzami! Un cookiji vēl trakāk - ieej kaut kur publiskā datorā, aizmirsti iziet iznīcināt kokiju un viss čau!

Link to comment
Share on other sites

nez man kaut ka pietiek ar nodefinetiem sesijas mainigajiem $_SESSION[] , kurus php parbauda, vai ir istie! Prieksh kam ir jaliek URLā, kur tas id, pēc kā atpazīst sesiju ir pilnīgi acīmredzami! Un cookiji vēl trakāk - ieej kaut kur publiskā datorā, aizmirsti iziet iznīcināt kokiju un viss čau!

14102[/snapback]

 

Ja tiek izsleegti (brauzerii) kukiji un SID netiek padots uz URL

sesijam zuud jeega - kaa gan lai paarliecinaas ka ir piesleedzies tas patc

dators.

 

P.S. paskaties patc cik lapaam (domaats taas kas auorizee lietotaaju)vareesi piekljuut ja izslegsi kukijus .....

un taam kuraam vareesi piekljuut - kas

buus redzams URLA ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevar saadi?

 

URLS? <? php print  SID; ?>

 

Ja lietotaajam buus izsleekti kukiji tad tiks pievienots

ja iesleegti tad nepievienos

14100[/snapback]

 

Domāji nomainīt katru URLi? Nebūtu tik slinks, tad varētu :P

Bet tāpat pldies, servera admins labs cilvēks, ieslēdza use_trans_sid iekš php.ini :D fū :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...