Jump to content
php.lv forumi

turpinājums: no PHP funkciju komentāri


Grey_Wolf

Recommended Posts

turpinājums: no PHP funkciju komentāri

--------------------------------------------------------------------

Posted Today, 14:41

snapback.pngGrey_Wolf, on 2012.07.20 14:31, said:

 

kopš kura laika mainīgo/ klašu nosaukumus komentāros kāds tulko?

un tad kā iztulkosi f-ju x12345() ? ( protams f-jas nosaukumam daudzmaz ir jaizsaka ko viņa dara, bet nu tas tā)

--

šoreiz piekritīšu codez.

Vācieši PRINCIPĀ komentārus neraksta angliski, neskatoties, ka projekts ir paredzēts citai valstij - pats esmu sastapies.

{ savulaik bija jālabo lapele kura bija veidota priekš Latvijas un VISI komentāri bija vāciski ! }

piedevām, kā jau codez minēja - komentārus iztulkot ir sīkums - kaut vai sekretāre var iziet cauri visiem failiem un iztulkot, ko nevar teikt par klašu/mainīgo nosaukumiem, kuri būs dažādos failos ( vismaz klases noteikti).

Piedevām par Latvijā dzīvojošajiem krievvalodīgajiem , ja cilvēks NAV IEMĀCIJIES LATVIEŠU VALODU, UN NEMĀK PAT KOMENTĀRUS IZLASĪT nu nav viņam īsti ko darīt IT industrijā...

 

 

 

snapback.pngspanis, on 2012.07.20 14:41, said:

 

un ko darīs ārzemnieki, kas uzturēs tavu kodu, kas neprot latviešu valodu? būs tāds pats stulbs vācietis?

---------------------- Mans koments atbildei -------------------

 

Kā jau codez teica ( un ne tikai viņš) Projektos kas paredzēti ārvalstīm - komentāri ir angliski..

Paskaidro kāda X pēc man priekš TIKAI LATVIJAI PAREDZĒTAM PROJEKTAM komentāri būtu jāraksta angliski ?

Priekš, tā ka kaut kad projekts VARBŪT tiks nodots arzemnieku pārvaldībā?

Piedevām neviens daudz maz liels projekts netiek atdots citam īpašniekam vienas dienas laikā, bez neviena darbinieka, kā minimums, programmētājs jau nu ir pats pēdējais kas nomainās ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

+1 neko sliktu neredzu tajā, ka komentārus raksta priekš latviešu projektiem latviski.

 

P.S.

 

Man visu laiku likās ka f-ju nosaukumus jāpierkasta šādi -

 

function funkcijaKasIzvadaVisusSkaitlusNoViensLidzDesmitArForCiklaPalidzibu() {
   for($i = 1; $i <= 10; $i++) {
       echo $i;
   }
}

Edited by y2ok
Link to comment
Share on other sites

WTF was that?

 

Tas principā bija par to, ka viņi redz lieli, mēs redz mazi, mums ir visiem jāizpatīk. Nu nav tā. Mēs esam pietiekami liela IT valsts, it sevišķi web ziņā. Latvijas web projekti ir pasaules mēroga kvalitātē, gan funkcionāli, gan dizaina ziņā. Latvija ir viena no tām retajām valstīm, kurās vēl vadošo lomu tur vietējais sociālais tīkls, arī vietējie projekti kvalitātes, funkcionalitātes un izskata ziņā labi konkorē ar labākajiem pasaulē. Latvieši ir gudra tauta un mums ir procentuāli ļoti daudz programmēšanas inženieru, attiecībā pret lielvalstīm.

Link to comment
Share on other sites

nu un kas traucē uztaisīt kaut kādu templeitu savā superīgajā api un kā pievieno jaunu funkciju tā komentāru bloks automātiski pievienojas?

 

sākumā metode getText () varbūt arī būs return $this->text;, bet pēc kāda laika tur jau var parādīties kaut kādi algoritmi un paskaidrot, ka tur tiek izmantots nav nemaz tik slikta doma, es vēl cenšos klāt pierakstīt citus phpDocumentator parametrus @param @uses @link @see, lai pašam būtu pēč kāda laika vieglāk visu atsaukt atmiņā.

Link to comment
Share on other sites

 

Tas principā bija par to, ka viņi redz lieli, mēs redz mazi, mums ir visiem jāizpatīk. Nu nav tā. Mēs esam pietiekami liela IT valsts, it sevišķi web ziņā. Latvijas web projekti ir pasaules mēroga kvalitātē, gan funkcionāli, gan dizaina ziņā. Latvija ir viena no tām retajām valstīm, kurās vēl vadošo lomu tur vietējais sociālais tīkls, arī vietējie projekti kvalitātes, funkcionalitātes un izskata ziņā labi konkorē ar labākajiem pasaulē. Latvieši ir gudra tauta un mums ir procentuāli ļoti daudz programmēšanas inženieru, attiecībā pret lielvalstīm.

 

tieši tā, tas pats odnoklasniki 68. vietā pasaulē, tiek kodēts pļavniekos :)

Link to comment
Share on other sites

Kā jau codez teica ( un ne tikai viņš) Projektos kas paredzēti ārvalstīm - komentāri ir angliski..

Paskaidro kāda X pēc man priekš TIKAI LATVIJAI PAREDZĒTAM PROJEKTAM komentāri būtu jāraksta angliski ?

Priekš, tā ka kaut kad projekts VARBŪT tiks nodots arzemnieku pārvaldībā?

Piedevām neviens daudz maz liels projekts netiek atdots citam īpašniekam vienas dienas laikā, bez neviena darbinieka, kā minimums, programmētājs jau nu ir pats pēdējais kas nomainās ...

 

bet tev tāpat visi biznesa termini ir angļu valodā, tas tev nerada apjukumu, piemēram, ir Model_Member un Model_User, kā latviski lietosi komentāros? lietotājs?

Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika mainīgo/ klašu nosaukumus komentāros kāds tulko?

un tad kā iztulkosi f-ju x12345() ? ( protams f-jas nosaukumam daudzmaz ir jaizsaka ko viņa dara, bet nu tas tā)

Manā paraugā bija nosaukums 'MealtimeSummary'. Ja es vēlos paskaidrot, ka šī funkcija veido atskaites, tad vārda atskaites vietā jālieto Summary?

Iztulkojiet man šo (ņemts no tā paša backbone):

// Trigger one or many events, firing all bound callbacks. Callbacks are
// passed the same arguments as `trigger` is, apart from the event name
// (unless you're listening on `"all"`, which will cause your callback to
// receive the true name of the event as the first argument).
trigger: function(events)

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...